Loreta Jankauskienė

2.7 (7 įvertinimai)

Apie Loretą Jankauskienę

Loreta Jankauskienė turi Gydytojo odontologo licenciją. Loretos Jankauskienės licencijos numeris yra OPL-01759, licencija išduota 2005-08-30.

Loretos Jankauskienės licencijos

Loreta Jankauskienė turi šias licencijas:

Gydytoja odontologė
Licencijos Nr.: OPL-01759
Spaudo Nr.: OD002230
Įsakymo data: 2005-08-30
Gydytoja neonatologė
Licencijos Nr.: MPL-03228
Spaudo Nr.: 13939
Įsakymo data: 2004-11-10
Gydytoja kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-01377
Spaudo Nr.: 4960
Įsakymo data: 2004-09-01

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 2.7

  • Puiki gydytoja.

  • Puiki gydytoja, rekomenduočiau kiekvienam. Aukščiausio lygio!

  • Visiškai nerekomenduoju, labai nemandagi gydytoja, normaliai nesidomėjo sveikatos būkle, nesugebėjo net vaistų išrašyti po širdies operacijos ir visiškai nekomunikuoja su savo bendradarbiais, kadangi net ir sanatorijos paskirti nesugebėjo pagal chirurgo patarimą. Taip pat, išleidimo dieną, nesugebėjo užpildyti išleidimo dokumentų net 4 valandas, neatsižvelgdama į tai, kad žmogus po operacijos vėliau gali neturėti kaip grįžti namo. Nesupratinga, arogantiška.

  • Nerekomenduoju, vizito teko laukti 3 valandas, atmestinai skiria tyrimus, vaistus. Gydytoja išsiblaškius arba pavargus.

  • Puiki specialistė ir nuostabus žmogus!

  • Bendraujanti, kaip teisėja, neetiška, nemandagi. Sovietinis paveldas, susitikimas buvo visiškas nesusipratimas...labai gaila ir liūdna. Nerekomenduočiau.

  • Skyrė ne tuos vaistus, sovietinis palikimas. Nesidomi psichiatrijos naujovėmis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Loreta Jankauskienė?

Loreta Jankauskienė turi Gydytojo odontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-01759. Licencija galioja nuo 2005-08-30.

Kaip žmonės vertina Loretos Jankauskienės darbą?

7 žmonės įvertino Loretą Jankauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.