Apie Liutaurą Kubilius

Liutauras Kubilius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Liutauro Kubiliaus licencijos numeris yra MPL-17812, licencija išduota 2012-07-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Puikus savo srities specialistas Gerb. Liutauras, kad daugiau tokių puikių specialistų dirbtų Lietuvoje. Negana to, puikus žmogus, visuomet maloniai priimantis, bei bendraujantis, išsamiai paaiškinantis esamą situaciją. Nuoširdūs linkėjimai bei nuoširdi padėka.

 • Profesionalus savo srities zinovas ! Aciu uz isgelbeta gyvybe !

 • puikus specialistas

 • Geresnio gydytojo dar nebuvau sutikusi,linksmas, bendraujantis,bet rimtai ziurintis i savo darba.Esu patenkinta jo padaryta operacija.

 • Nrealus gydytojas, tobulas savo srities specialistas! Esu be proto dėkinga gyd. L. Kubiliui už jo kantrybę, už alternatyvą vietoj pasirinkto lengvesnio varianto gydymo procese. Panevėžio apskrities ligoninė turėtų didžiuotis tokiais specialistais... jei tiki be šio gydytojo daugiau tokių yra...

 • gerai ivaldes laparaskopine technika , plecia operaciju spektra !Naujoviu pradininkas

 • geras chirurgas, puikus zmogus, jei pabegs is Panevezio - pacientai daug praras

 • liuks

 • verta gyditis pas toki gydytoja nes bus atlikta viskas is sirdies.

 • liux

 • saunuolis

 • jaunas perspektivus besidomintis naujovemis

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Liutauras Kubilius?

Liutauras Kubilius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17812. Licencija galioja nuo 2012-07-11.

Kaip žmonės vertina Liutauro Kubiliaus darbą?

12 žmonių įvertino Liutaurą Kubilius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.