Linas Rasiukevičius

3.3 (23 įvertinimai)

Apie Liną Rasiukevičius

Linas Rasiukevičius turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Lino Rasiukevičiaus licencijos numeris yra MPL-11673, licencija išduota 2008-10-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 3.3

 • Labai nemalonus,arogantiškas,pasipūtęs daktaras,jeigu taip galima jį pavadinti.Niekam nerekomenduoju pas tokį specialistą papulti

 • Profesionalus, atidus, malonus, turintis nuomonę, paliekantis itin gerą įspūdį

 • Pilnas arogancijos , netaktiškas ne tik su pacientais, bet ir kolegų atžvilgiu. Nerekomenduoju.

 • Labai arogantiškas, netaktiškas gydytojas, niekada daugiau negrįžčiau. Nerekomenduoju. Tyrimus atlieka tik paprašius ir tai dar išsireiškia ar Jums čia reikia.

 • Arogantiškas gydytojas, bendravo labai nemaloniai. Vėlavo atvykti į darbą, o priėmus reikėjo susiprasti, ko čia išvis atėjai ir trukdai jį. Daugiau neisiu ir kitiems nerekomenduoju!

 • labai arogantiškas, nemandagus žmogus, per 5 bendravimo minutes likau pažemintas, nebegalejau testi vizito pas jį, nerekomendoju visiškai, laukianti vyresnio amžiaus moteris, koridoriuje labai panašiai pasakojo apie savo vizita pas Rasiukevičiu. Nuotaika sugadinta ir sugaištas laikas :(

 • nepatiko sis gydytojas pavirsutiniskai apziurejo teko eiti pas kita, daugiau nesilankysiu.

 • Esame šokiruoti šiuo gydytojų abejingų požiūriu ir netolerantiškumu pacientui. Nemandagus bendravimas su pagyvenusiais žmonėmis. Apsilankydami pas šį gydytoją rizikuojate patirti nepagarbą pacientui!Niekam nerekomenduočiau!

 • Mano nuomone, gydytojui trūksta kompetencijos ar atidumo, kadangi apžiūrėjo paviršutiniškai, neteisingai nustatė diagnozę, todėl paskirti vaistai nepadėjo. Buvau priverstas kreiptis į privačią gydymo įstaigą, kurioje tiksliai nustatė diagnozę ir paskyrė tinkamus vaistus. Šito gydytojo niekam nerekomenduočiau.

 • Nerekomenduoju. Žmogus pasirinko ne šia profesija. Ne tik kad prastas specialistas, bet ir negerbia senu žmonių, mūsų senjoru. Pasiuntė pacientą operuotis katarakta, bet vėliau paaiškėjo, kad jos net nereikia operuoti. Tikrai nepatikėkite savo akių šiam gydytojui, ieškokite kito specialisto.

 • Visai nemoka bendrauti. Arogantiškas. Diagnozę nustatė neteisingą. Nedarė jokių tyrimų. Antrą sykį tiesiog išvarė. Iš kur tokie žmonės, o dar bando vadintis gydytojais. Ir tai ne mano vieno nuomonė.

 • Labai nemandagus, arogantiškas. Ne jam šis darbas. Nesiskaito išviso. Jis neturėtų šį darbą dirbti.

 • Labai nenorėjau rašytis pas šį specialistą dėl blogų atsiliepimų, bet surizikavau ir nesigailiu. Šiuolaikiškas gydytojas, maloniai bendravo, parekomendavo tolimesnius gydymo veiksmus ir atsakė į visus rūpimus klausimus, išsprendė problemą dėl kurios kreipiausi. Vienintelis nemalonus dalykas, tai tą dieną dirbančios seselės nemandagus elgesys.

 • teko ne kartą apsilankyti pas šį gydytoją. Tai puikus,malonus, įdėmiai išklausantis pacientą gydytojas.

 • Labai malonus, savo darbą išmanantis gydytojas.

 • Teko lydėti tėvuką pas šį gydytoją,nebuvom iš anksto užsiregistravę,bet gydytojas priėmė papildomai. Labai atidžiai išklausė,maloniai apžiūrėjo,aiškiai išaiškino apie ligą,paskyrė gydymą.Tikrai. labai malonus gydytojas. Ačiū jam!

 • Puikus gydytojas. Tiksliai diagnozavo dukros negalavimą. Skubiai ir teisingai nukreipė tolimesniam gydymui. Ačiū gydytojui Linui už mano dukrai Mildai sutektą neįkainojamą pirminę teisingą pagalbą. Beje, be jokio atlygio. Su pacientu gydytojas kalba aiškiai, išsamiai, be pagrąžinimų ir užuolankų. Yra kaip yra. Jei tik dirbtų artėliau mano miestelio, savo akių priežiūrą ir gydymą patikėčiau tik jam.

 • Puikus gydytojas.

 • Manau,paciam pacientui reikia gerbti gydytojus,tada ir gydytojai bus geri.

 • Labai puikus gydytojas.Kai turesiu problemu,butinai tik pas ji lankysiuos.Aciu jam.

 • Labai geras gydytojas, labai padėjo kai buvo didelių problemų su akimis. Atsakingas, rūpestingas. Rekomenduoju!

 • Puikus, nuoširdus, šiltas gydytojas.

 • Šiuolaikiškas, nuostabus gydytojas. Jeigu dauguma būtų šitokių, savo darbą išmanančių specialistų, medicina dar sparčiau žengtų į priekį.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Linas Rasiukevičius?

Linas Rasiukevičius turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11673. Licencija galioja nuo 2008-10-10.

Kaip žmonės vertina Lino Rasiukevičiaus darbą?

23 žmonės įvertino Liną Rasiukevičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.