Apie Liną Lankutienę

Lina Lankutienė turi Gydytojo vaikų kardiologo licenciją. Linos Lankutienės licencijos numeris yra MPL-02721, licencija išduota 2004-10-21.

Linos Lankutienės licencijos

Lina Lankutienė turi šias licencijas:

Gydytoja kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-14485
Spaudo Nr.: 14247
Įsakymo data: 2009-05-20
Gydytoja vaikų kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-02721
Spaudo Nr.: 14247
Įsakymo data: 2004-10-21

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Rūpestinga, atidi, maloni gydytoja.

  • Maloni, paneigia dalykus tik du kartus patikrinusi. Skiria papildomus tyrimus, jeigu reikia, kad tik galutinai pasakytų yra liga arba ne. Jeigu nėra - kas nenormose, jog kiltų įtarimų. Širdžiai tirtis norėjau patyrusio specialisto, vizitai (antrasis paskirtas nemokamas gydytojos iniciatyva) visiškai pasiteisino. :)

  • Puiki gydytoja, išsamiai viską paaiškina, švelniai bendrauja su žmonėmis. Tikrai rekomenduoju visiems, kas turi problemų su širdimi.

  • Labai profesionali kardiologė! Šilta, maloniai bendraujanti daktarė. Kas turi problemų su širdimi, rekomenduočiau tik šią nuostabią daktarę! :) Sėkmės ir kuo didžiausios sveikatos nelengvame Jūsų darbe!

  • Labai kompetetinga gydytoja, maloni ir su pacientu labai rūpestingai elgiasi. Viską nuodugniai patikrina ir paaiškina. Esu be galo patenkinta šia gydytoja. Retai kada dar galima sutikti tokių malonių ir savo darbą mylinčių gydytojų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Lankutienė?

Lina Lankutienė turi Gydytojo vaikų kardiologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02721. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Linos Lankutienės darbą?

5 žmonės įvertino Liną Lankutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.