Lina Kasinavičienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Liną Kasinavičienę

Lina Kasinavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Linos Kasinavičienės licencijos numeris yra MPL-10921, licencija išduota 2008-06-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Labai puiki šeimos gyditoja. Labai supratinga ir maloni.

 • Labai gera, paskambina pasidomi apie sveikata net nedarbo metu. Nuostabi daktarė.

 • Rūpestinga ir nuoširdi gydytoja. Išklausė visus nusiskundimus ir atliko reikiamus tyrimus.

 • Labai gerai rūpinasi savo pacientais

 • Geriausia seimos gydytoja!!!Rupestiga,nuosirdi!!!

 • maloni ir gera gydytoja

 • Pati geriausia seimos gydytoja!!!

 • Gydytoja visada pasitinka su šypsena, pasiteirauja kokia problėma iškylo, ypač atidžiai skyria vaistus, jei reikia siunčia tyrimams. Bendraujant su tokia daktare ir savijauta pagerėja ir nuotaika. Patys šilčiausi linkėjimai, profesinės sėkmės ir stiprios sveikatos.

 • Nuostabi gydytoja!!!!Kad visi tokie terapeutai butu!!!

 • Labai rūpestinga,dėmesinga,linkim jai sėkmės darbuose .

 • Puiki gydytoja, mokanti bendrauti, savo srities profesionalė.

 • Labai rūpestinga,nuoširdi, gerai išmanati savo profesiją gydytoja,linkiu jai sėkmės.

 • Maloni, greita,dėmesinga, labai gerai išmananti savo profesiją. Rekomenduočiau kreiptis daugeliui, nes pas šitą gydytoją tikrai pasveiksite labai greitai.

 • Labai maloni, pakankamai profesionali nors ir jauna gydytoja, puiki psichologė, nusiskundimus ištyrė įvairiapusiškai, vaistų žinojimas aukščiausiame lygyje, nepaliginti su senom (sovietinio kirpimo) daktarėmis, kurios išrašo ir žino tik Brežnevo laikų vaistus. Esu labai patenkintas, duok dieve daugiau tokių iš pašaukimo dirbančių gydytojų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Kasinavičienė?

Lina Kasinavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10921. Licencija galioja nuo 2008-06-25.

Kaip žmonės vertina Linos Kasinavičienės darbą?

14 žmonių įvertino Liną Kasinavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.