Lina Jokubynaitė

4.2 (5 įvertinimai)

Apie Liną Jokubynaitę

Lina Jokubynaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Linos Jokubynaitės licencijos numeris yra MPL-20420, licencija išduota 2015-07-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 4.2

  • Nuostabi gydytoja! Savo darba dirba su didele meile, atsidavimu, rupesciu. Visada priima laiku, atsako i visus klausimus. Labai silta, maloni. Dziaugiuosi atradusi tokia nuostabia gydytoja!

  • Nuostabi jauna ir protinga seimos gydytoja, visada rupestinga, viska paklausia issamiai, duoda siuntimus ir aiskinasi kur yra problema, vaikas nuo gimimo megsta ir eina pas ja noriai :)

  • puiki daktare.mano abu vaikai lankosi.neturiu daktarei priekaistu.maloni,viska paaiskina.

  • Visa šeima lankėsi pas šią gydytoją ir visi buvom patenkinti: auginam mažus vaikus, tai gydytoja buvo davusi savo tel.nr. ir galėjom net sms konsultuotis, tai labai liūdim, kad ji liko kitame klinikos padalinyje dirbti. Atėjus su problema, gaudavom siuntimą tyrimams ir viską greitai išsiaiškindavom, paskirdavo gydymą. Ačiū ir sėkmės, gydytoja :)

  • Z naujosios kartos gydytoja. Bendravo nepagarbiai: pirmą kartą apsilankius ji pareiškė, kad aš nusibodau daktarams. Rėžti į akis kas nepatinka nėra nei mandagu nei profesionalu. Užginčijus, SUPYKO. Iš kur tu žinai, kad aš kažkam nusibodau, kai KITI GYDYTOJAI mane išlydėjo su šypsena ( ne dirbtine) ir net asmeniškais patarimais apie vaistus, kuriuos patys naudoja. O jei norėčiau ilgam susigadinti nuotaiką, galėčiau vėl apsilankyti pas Liną. Va taip ir būna kai ekstra atveju nueini ne pas savo gydytoją, ji tokiu atveju negauna apmokėjimo is SODROS, tada ir pasijauti šuns vietoje. Vaistų taip pat nepaskyrė, tiek ir naudos. Nusipirkau savo nuožiūra ir pasveikau. Išvada: jokių vaistų ir sugadinta nuotaika.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Jokubynaitė?

Lina Jokubynaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-20420. Licencija galioja nuo 2015-07-10.

Kaip žmonės vertina Linos Jokubynaitės darbą?

5 žmonės įvertino Liną Jokubynaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.