Liliana Duchnevič

5 (9 įvertinimai)

Apie Lilianą Duchnevič

Liliana Duchnevič turi Šeimos gydytojo licenciją. Lilianos Duchnevič licencijos numeris yra MPL-09178, licencija išduota 2007-04-04.

Lilianos Duchnevič licencijos

Liliana Duchnevič turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-01751
Spaudo Nr.: 13204
Įsakymo data: 2004-10-11
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09178
Spaudo Nr.: 13204
Įsakymo data: 2007-04-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • super gydytoja, lankiau ja, budama vaiku, uzsirasiau savo vaika pas ja, ir kai tapo seimos gydytoja, persirasiau pati.

  • Superine gydytoja, pati lankiausi pas ja, kai buvau maza, tai dabar gydytoja pakele kvalifikacija, tai ir as esu prisirasius, bei dukryte irgi pas ja veduos. Labai rupestinga, viska gerai paaiskina, bei isaiskina. Super, rekomenduoju

  • gera gydytoja, rupinasi mano seima nuo gimimo, gerai diagnozuoja ligas ir duoda geru patarimu. Savo srities profesionale

  • tikrai gera gydytoja,buvo mano gydytoja dabar mano vaikelio.labai rupestinga ir jokiu kisiu nereikia norint gaut siuntima ar dar kazko.gera gydytoja

  • Superi daktare, gydimas prasideda be antibiotiku ir hormoniniu vaistu, jeigu ne padeda tik tada išrašo antibiotikus. Jeigu tėvai nori be problemų duoda krypti į Vilniu.

  • Labai Gera Giditoja, labai malonu uzeiti pas ja i kabineta...

  • Tiesiog gera gydytoja

  • ACIŪ GYDYTOJAI,KAD GYDO MŪSŲ BERNIUKUS. O DAŽNAI IR MUS PAČIUS PAKONSULTUOJA, MUMS PATARIA IR IŠKLAUSO. NĖRA DIDESNIO SKAUSMO IR SIELVARTO KAI SKAUDA TAVO VAIKUI. TODĖL ESAM LABAI DĖKINGI GYDYTOJAI IR JOS SESELEI UŽ PAGALBÄ„, ŠYPSENÄ„, GERÄ„ IR PAGUODŽIANTĮ ŽODĮ. INGRIDA, VITALIJUS, MATAS IR FAUSTAS

  • Gydytoja Duchnevic gydo du mano vaikus. Vyresnysis -sunus, stipriai nesirgo, taciau kaip iprasta persirgo visom vaiku ligom. Visada sulaukdavau visiska pagalba ir patarima is sios gydytojos. Gimus dukrai dar gimdymo namuose paprasiau, kad pediatra paskyrtu gydytoja Duchnevic. Po 6 menesiu paaiskejo, kad mano mazyle serga igimta liga ( kiti gydytojai nustato po metu ir daugiau). Mes iskart gavome nukreipima i vaiku respublikine universitetine ligonine. Ten gydytojai labai nustebo greita ir tikslia pediatro diagnoze.Manes net paklause pediatro pavardes. Is kitu rajonu atvyksta vaikai, kuriuos reikia greitai operuoti, ju pediatrai "uzgydo" vaikus antibiotikais. Patikekit jeigu ne Ji mes galejome tureti dideliu problemu. Aciu gydytoja viska laiku pastebejo, mes laiku kreipemes i specialista. Patikekit Ji niekada be reikalo neisrasys antibiotiko, o stengsis padeti jusu vaikui lengvesniais vaistais. Visada atsizvelgs i jusu nuomone. Galiu pasakyti tik viena, gimus vaikeliui rinkites gydytoja Duchnevic- nepasigailesit. O Jums gydytoja Aciu, kad rupinates mano vaikais.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Liliana Duchnevič?

Liliana Duchnevič turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09178. Licencija galioja nuo 2007-04-04.

Kaip žmonės vertina Lilianos Duchnevič darbą?

9 žmonės įvertino Lilianą Duchnevič. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.