Laura Jonikaitė

4 (8 įvertinimai)

Apie Laurą Jonikaitę

Laura Jonikaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Lauros Jonikaitės licencijos numeris yra MPL-24695, licencija išduota 2020-06-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4

  • Labai gera, išklausanti gydytoja, atsakė į klausimus ir gilinosi į ligą. Tikrai rekomenduoju!

  • Šauni gydytoja, kreipiausi dėl vienos problemos, bet gydytoja įsigilino į visą ligos istoriją, rekomendavo kartoti kraujo tyrimus, išaiškino kas yra spaudimo liga, skyrė gydymą. Ačiū jums ir sėkmės darbuose!

  • Nuostabi gydytoja, viską išsamiai paaiškina, negaili reikalingų tyrimų ir visada maloniai bendrauja

  • Neturiu nusiskundimų, visada išklauso, galima pasitarti rūpimais klausimais. Esu patenkinta.

  • Maloni ir rūpestinga gydytoja, detaliai analizavo esamą situaciją. Nurodė tolimesnį gydymą. Atsakė į visus kilusius klausimus.

  • Labai maloni ir rūpestinga, išklauso ir aiškiai paaiškina situaciją.

  • Gydytojai trūksta komunikacijos (nei telefonu atsiliepia, nei dėl tyrimų rezultatų informacijos suteikia...). Karoliniškių poliklinikoje tikrai yra daug rūpestingesnių šeimos gydytojų.

  • Gydytoja Laura Jonikaitė visus kai ne kompetetinga arba tiesiog nemato prasmės. Kratosi ligonio nuo savęs ir siunčia i ligoninės. Jokios pagalbos ir rūpinimosi. Prisiskambinti neįmanoma. O ligonis onkologinis

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laura Jonikaitė?

Laura Jonikaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-24695. Licencija galioja nuo 2020-06-30.

Kaip žmonės vertina Lauros Jonikaitės darbą?

8 žmonės įvertino Laurą Jonikaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.