Laimutė Sarulienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Laimutę Sarulienę

Laimutė Sarulienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimutės Sarulienės licencijos numeris yra MPL-12023, licencija išduota 2008-12-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Ačiū gydytojai. Esam iš Vilniaus bet susirgus dukrytei kreipėmės į Ignalinos ligoninę. Priėmimo skyriuje man pasiūlė šią puikią daktarę. Labai ačiū, mergaitė jau sveiksta.

  • Gera gydytoja,ir sesute super.Mano Giedrius nuo mažens pas šią gydytoją.Per tiek laiko neturėjom jokių problemų.Ačiū

  • Džiaugiames su dukryte,turėdamos tokia nuostabia daktare kaip Laimutė,žaibiška jos reakcija i ligos simptomus ir priimti teisingi sprendimai,laiku nustatyta diagnozė,padėjo ir padeda mums greitai sveikti. Visada savo iniciatyva paskambina ir pasiteirauja,apie vaiko sveikata.Ačiū Laimute,kad esate.????

  • Nuostabi ir labai maloni gydytoja L.Saruliene,dziaugiames turedami rajone tokia kruopscia,atsakinga gydytoja,beje puikiai issmanancia savo darba. Noreciau padekoti taippat gydytojos sesutei Julijai Burokei,kuri kaip bitute visur bega ir visur suspeja,labai kruopsti,atsakinga ir begalo maloni,paslaugi.Dziaugiames jumis,saunuoles jus.

  • Labai gera gydytoja, iškart supranta apie ką šnekama.

  • Labai maloni gydytoja, taip pat ir jos seselė Jolanta.

  • Ačiū

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laimutė Sarulienė?

Laimutė Sarulienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12023. Licencija galioja nuo 2008-12-23.

Kaip žmonės vertina Laimutės Sarulienės darbą?

7 žmonės įvertino Laimutę Sarulienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.