Laimutė Puidokienė

4.2 (10 įvertinimų)

Apie Laimutę Puidokienę

Laimutė Puidokienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimutės Puidokienės licencijos numeris yra MPL-07114, licencija išduota 2005-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.2

  • Puiki mūsų šeimos daktarė. Nereikia laukti eilių, viską išaišškina, jei neišku. Antibiotikų neverčia gerti, jei nėra tam pagrindo. Visada mandagi, draugiška, geranoriška. Skubiai reaguoja spec. situacijose. Klinikos darbuotojai taip pat mandagūs. Visiems rekomenduojame.

  • Gydytoja nuostabi! Kompetetinga, maloni, išsamiai atsako į visus rūpimus klausimus, teikia išsamią konsultaciją.

  • Gera gydytoja, rūpestinga, mylinti žmones. Stengiasi padėti, esant reikalui, operatyviai suranda specialistus konsultantus. Ačiū.

  • Labai gera mūsų šeimos gydytoja. Sutinku, kad neįmanoma visas ligas išmanyti labai gerai (net medicinos profesoriai klysta, ir netikiu, kad yra bent viena šeimos gydytoja, kuri visuomet labai tiksliai nustato ligą....). Bet Laimutė turi svarbiausias šeimos gydytojos savybes - nuoširdumas, rūpestingumas, noras padėti kiekvienam pacientui ir domėjimasis naujovėmis medicinos/farmacijos srityse (aišku, kiek tai imanoma nuolat lakstant pas ligonius...)

  • Puiki gydytoja.

  • Labai patinka mūsų šeimos gydytoja. Ir su vaiku ligomis padeda susitvarkyti, nesigriebia iskart antibiotikų, ir močiutei gydymą sureguliavo. Esame labai patenkinti.

  • gyd. Puidokiene man visada padeda, kai susergu, priima net jeigu ir buna pasibaigusios darbo valandos. Siuntimus israso kur reikia, kada reikia. Sutaupau marias laiko, lankydamasis pas gydytoja ir gaunu profesionalia pagalba.

  • Gydytoja L. Puidokienė labai maloni,rupestinga ir kompetentinga.- Priima net ne savo darbo metu,jei uzpuola liga,visada maloniai bendrauja ir nustato teisingiausia gydyma.

  • Labai draugiška, bet neaiškiais metodais besiremianti specialistė. Kalbėjo daug, sudėtingais terminais, nieko nepaaiškindama. Atrodė, kad bando padaryti įspūdį savo žiniomis. Kai apsilankiau su ištinusiu keliu negalėdama paeiti, man pasakė nelankstyti kelio ir palaukti dvi savaites, o paskui viskas turi susitvarkyti (niekas nesusitvarkė net po pusės metų). Stetoskopo jos rankose nemačiau nei karto, nors su peršalimu pas gydytoją lankiausi keletą kartų. Universitetui išrašą dėl ligos dalino lengva ranka, nors pas ją eidavau labiau ne dėl pateisinimų, bet dėl pačios ligos gydymo. Nusiuntė nereikalingam ir brangiam kraujo tyrimui, kurio nereikėjo nei vienam gydytojui, pas kuriuos mane siuntė. Nei vienu vizitu nebuvau patenkinta, perėjau pas kitą gydytoją vos tik atsirado galimybė.

  • Gydytoja nesistengia įsigilinti į paciento problemą, neatlieka jokių tyrimų nustatyti diagnozei, vadovaujasi savo nuojauta, reklamuoja ir rekomenduoja pirkti visokius augalinius ir hormoninius maisto papildus, nuo kurių būklė dar pablogėja. Asmeniškai nerekomenduoju, nes problemas reikia gydytis dar iki šiol, jei būtų buvęs paskirtas kokybiškas ir tinkamas gydymas - to nereikėtų daryti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laimutė Puidokienė?

Laimutė Puidokienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07114. Licencija galioja nuo 2005-07-04.

Kaip žmonės vertina Laimutės Puidokienės darbą?

10 žmonių įvertino Laimutę Puidokienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.