Laimutė Čėsnienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Laimutę Čėsnienę

Laimutė Čėsnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimutės Čėsnienės licencijos numeris yra MPL-14651, licencija išduota 2009-05-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Kadangi mano šeimos gyd.atostogauja,prašiau,kad pakonsultuotų gyd. Čėsnienė.Kokia puiki ,maloniai bendraujanti,išklausanti,patarianti gydytoja.Sėkmės Jums Gydytoja !!! Su didžiausia pagarba L.K.

  • Ačiū Jums Gydytoja! Už rūpestį, ilgas darbo valandas savo asmeninio gyvenimo sąskaita, už nuolatinį tobulėjimą, nuoširdų bendravimą. Linkiu Jums stiprybės, neišsenkančios energijos.

  • Gydytoja,visada maloni, rūpestinga, susirgus priima bet kada ir jei jau būna po darbo valandų. Kas įdomu yra galimybė paklausti,ji visada plačiai ir išsamiai atsako. Begalo rūpestinga,net tuomet, kai jautiesi gerai po gydymo ji pasiteirauja. Ačiū už Jūsų begalinį gėrumą ir nuoširdumą.

  • Esu patenkinta gydytojos Laimutės atsidavimu darbui. Kantri, orotinga, nuolat ieškanti inovacijų darbe, besidominti medicinos naujovėmis ir diegianti jas savo darbe. Tai gydytoja, kuri nežiūri savo darbo darbo laiko, o dirba iki vėlumos. Patenkinta visa mano šeima. Nuoširdus ačiū Gydytojai Laimutei. Stiprybės, kantrybės darbe.

  • Pati geriausia gydytoja, kokią teko sutikti gyvenime. Rūpestinga, profesionali, sugebanti plačiai mąstyti, užjaučianti, visose situacijose randanti išeitį, žmogiška, maloni ir daugybė kitų žmogų puošiančių epitetų galima pritaikyti šiai Gydytojai.

  • pas sia gydytoja gydausi daugiau negu 20 metu. nebegyvenu siauliuose, bet jei skubiai prireikia gydytojo pagalbos, kreipiuosi tik i sia gydytoja. pasitikiu ja 100%.nuosirdi ir rupestinga gydytoja.

  • Labai rūpestinga gydytoja, atsakinga. Tik kilus įtarimui iš karto duoda siuntimą, negaili jų kaip kitos gydytojos. Tenka labai ilgai laukti eilėje.

  • šilta, rūpestina, profesionali, paprasčiausiai žmogiška.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laimutė Čėsnienė?

Laimutė Čėsnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14651. Licencija galioja nuo 2009-05-27.

Kaip žmonės vertina Laimutės Čėsnienės darbą?

8 žmonės įvertino Laimutę Čėsnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.