Laima Lastauskienė

5 (15 įvertinimų)

Apie Laimą Lastauskienę

Laima Lastauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimos Lastauskienės licencijos numeris yra MPL-00985, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 5

 • gera,kompetetinga gyditoja.gaila isvikau gyventi i kita miesta.

 • Su vyru lankomės pas šią gydytoją daug metų ir tikrai esame labai patenkinti gydytojos profesionalumu.

 • gera seimos gyditoja

 • Profesionali, šiltai bei maloniai bendraujanti gydytoja. Visuomet suteikia vertingos ir praktiškos informacijos apie ligą, gydymą, skiriamus vaistus bei tyrimus, visuomet nuramina, įkvepia optimizmo. Esu susilaužiusi kojos čiurną, labai vertinu gydytojos rūpestį, laiką ir patarimus, prireikus telefonu, kas labai svarbu, kai gydymas ilgas ir sudėtingas. O gydytojos sesutė Vida yra nuostabus žmogus, puikus, patirtį turintis specialistas.

 • Kompetentinga, maloni. Reikalui esant visada siunčia pas specialistą konsultuotis. Abu su vyru džiaugiamės šia šeimos gydytoja. Šauni ir slaugytoja Vida. Visada su šypsena, naudingais patarimais. Ačiū.

 • Gera gydytoja,normalus zmogus.Jeigu prasydavau siuntimo pas tam tikros srities specialista,visada gaudavau.Pas urologa-prasau,pas traumatologa-prasau.Reikia i reabilitacijos centra-prasau.Visada kulturinga,dalykiska.O visiems nepatenkintiems jos darbu ar elgesiu,visu pirma, siulau ieskoti priezasties savyje.Arturas.

 • Apie 20 metų lankausi pas šią gydytoją. Manau, kad jį nebloga gydytoja. Man asmeniškai gerai nustatydavo diagnozę. Normaliai, netgi maloniai bendrauja.

 • Nebloga gydytoja, tačiau... Viskas yra gerai, kol beveik nesergi ir lankaisi pas gydytoją retai. Jeigu tik užpuola ligos, tampi prastu ligoniu ir tuomet gydytojai nebėra didelio noro rūpintis, atlikinėti tyrimus ir pan.

 • Baisiausia, kas yra poiklinikoje - visa valdanti pagrindinė seselė. Visą mano didelę šeimą atbaidė.

 • Skaitau komentarus ir toks jausmas kad ne pas tą pačią gydytoją einam. Nuostabi gydytoja, visadduos siuntius, visad padarys tyrimus, ir atsistos nuo kėdės bei apžiūrės. O sesutė Vida , taip pat nuostabi, šilta ir rūpestinga. Visad su šypsena. Ne vienerius metus lankosi visa šeima pas ją ir nė vieno nusiskundimo neturime.

 • puiki gydytoja!

 • Nuostabi,turinti didelę patirtį gydytoja.

 • Man labai puiki gydytoja

 • Na,kartais gal ir nuotaikos zmogus.bet ar gali kas buti geros nuotaikos 24h/para siais laikais?! Pataria,isklauso,atsako i dominancius klausimus susijusius su sveikata,maloni.Zodziu,viena is tu gydytoju,kai apsilankes nepasijauti taip lyg priimdama tave darytu tau paslauga.Nemegstu gydymo istaigu ir gydytoju,taciau pas sia gydytoja einu zinodama kad neteks nervintis ir nesinores trenkti durimis pries iseinant.Kaip daznai pasitaiko kitose istaigose.Sekmes.

 • Gera ir rūpestinga gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laima Lastauskienė?

Laima Lastauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00985. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Laimos Lastauskienės darbą?

15 žmonių įvertino Laimą Lastauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.