Laima Kuprionienė

3.8 (10 įvertinimų)

Apie Laimą Kuprionienę

Laima Kuprionienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimos Kuprionienės licencijos numeris yra MPL-06135, licencija išduota 2005-01-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.8

  • Puiki gydytoja, daug bendraujanti ir besidominti visos šeimos narių sveikata. Visada teikia konsultaciją net pasiskambinus ištikus ligai...Nekiša reklaminių vaistų, ir aplamai manau puikiai pataria kaip gyventi kuo sveikiau ir gydytis kuo natūralesniais būdais,jei tai įmanoma. Pagarba daktarei.

  • gera daktare

  • Labai maloni gydytoja, puiki savo srities specialistė.

  • Pas gydytoją lankausi nuo vaikystės, visada šiltai, maloniai priima, konsultuoja ir žmogiškai paaiškina, kad per ligos ir ką daryti. Kai kas nors neaišku ir telefonu konsultuoja. Jokių nusiskundimų bei neaiškumų nebuvo, labai rūpestingai apžiūri

  • Manau kad nelabai ismano savo darbo, nes vaika leisgivi nusivedus su temp neskyre jokio gydimo. Nei kraujo tyrimu nesiunte, nei ligos nepasake. Pasakimas viskas gerai, na dar dvi dienas bloges, o po to jau bus matyt. Eiti su vaiku pas ja visiskas laiko svaistimas. Nes gydyti teks paciai kaip atrodys geriausia. Nes gyd visiskai jokiu vaistu nepatare. O kokia diagnoze, kodel vaikas karsciuoja leizgyvis? Gali tik pats ieskoti priezasciu.

  • Tai puiki specialistė. Labiau atsidavusio savo darbui neteko sutiki.

  • Puikus ligos diagnozavimas

  • Ši gydytoja gydė mane nuo vaikystės, t.y. ilgą laiką, visi prisiminimai susiję su jos bendravimu,buvo šalti ir kėlė stresą, dabar man būnant suaugusio amžiaus labai retai tenka kreiptis į šią gydytoją, bet požiūris tas pats - minimalus domėjimasis pacianto savijauta, kandžios frazės(kurios tada būnant paauglystėje turėjo įtakos savivertėj, pvz. Būnant tikrai normalaus svorio pagal KMI , išsakyta nuomonė ,jog tikrai nesportuoju, nors buvo atvirkščiai). Su metais vis rečiau tenka kreiptis būtent į šeimos gydytoją, bet visalaika, net bendraujant telefonu jaučiasi arogancija ir labai paviršutiniškas jos kaip gydytojos darbo atlikimas, dar liūdniau,kad toks bendravimas su pacientais tęsiasi tikrai ne vienerius metus, o dešimtmečius.

  • Gydytoja dirba neatsakingai. Vaikas karščiuoja kelias paras virš 38,tai net nesiteikia paskirti kraujo tyrimų ir išsiaiškinti priežastį.

  • Atejus pas gydytoja nesigilino realiai i problema,susidare toks vaizdas kad atejau tik tam kad man reikia biuletenio.Darytu tyrimu atsakymu negavau paskirtas gydymas prilyginamas jokiam gydimui gydymas ibumetinas ir vanduo.Isejus i kita poliklinika buvo iskart paskirti antibijotikai nes sveikata buvo tikrai prasta.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laima Kuprionienė?

Laima Kuprionienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06135. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Laimos Kuprionienės darbą?

10 žmonių įvertino Laimą Kuprionienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.