Laima Galiauskaitė

5 (6 įvertinimai)

Apie Laimą Galiauskaitę

Laima Galiauskaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimos Galiauskaitės licencijos numeris yra MPL-11620, licencija išduota 2008-09-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Pati geriausia šeimos gydytoja

  • Profesionali gydytoja. Lakoniška, nesileidžia į bereikalingas kalbas- tai privalumas. Rūpestinga, pareigą atlieka max pagal gydytojo kompetencijas.

  • Gera gydytoja. Lakoniška, nesileidžia į bereikalingas kalbas - manu tai profesionalu. Savo darbą atlieka gerai.

  • Nors ir sunkaus charakterio gydytoja, tačiau profesionalumu lenkia visus. Net stebiuosi, kaip ji tiksliai nustato diagnozę ir paskiria tikrai veiksmingus vaistus. Sėkmės jai darbe. Labai vėluoja. atsibosta laukti.

  • Tiesa,apie a.a.gyd.Gražienė galiu tarti tik tai .kad apgailestauju ,kad jauna numirė ir netekome geros gydytojos.Pas gyd. L.Galiauskaitė gydausi visa laiką ,kai pakeitė gyd. Gražienė.Ji man patinka.Jos įtarimai dėl skrandžio opos pasitvirtino,nors ji matė sutrūkinėjusius lūpų kampučius ir ,kad ėda rėmuo.Dėl nukreipimo pas kitus gydytojus irgi neturėjau jokios problemos,jei ji neturėjo galimybių degnuozuoti ligos ,nes pas šeimos gydytoja nėra tokios aparatūros, tai siuntė ten ,kur tokia aparatūra yra.Aš esu gydytojai labai dekinga.Ačiū!

  • Tai gydytoja, kuri netrukdo gydytis. nueini pasakai, kad tau skauda, reikėtų pas tą ir tą daktarą ar kitą gydymo įstaigą ir nebuvo problemų gauti siuntimą pas išmanantį gydytoją. Jau geriau tokia nei kad kai užsispyrusi pati gydo nelabai suprasdami apie gydymą konkrečios ligos. Labai ilgos eilės...

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laima Galiauskaitė?

Laima Galiauskaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11620. Licencija galioja nuo 2008-09-19.

Kaip žmonės vertina Laimos Galiauskaitės darbą?

6 žmonės įvertino Laimą Galiauskaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.