Kornelija Pumputienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Korneliją Pumputienę

Kornelija Pumputienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Kornelijos Pumputienės licencijos numeris yra MPL-17589, licencija išduota 2012-06-29.

Kornelijos Pumputienės licencijos

Kornelija Pumputienė turi šias licencijas:

Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-15260
Spaudo Nr.: 30404
Įsakymo data: 2009-06-29
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-17589
Spaudo Nr.: 30404
Įsakymo data: 2012-06-29

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Nuostabi gydytoja, ypač vaikams. Dukra ją dievina. Labai gaila, kad tokia auksinė gydytoja dirba tokioj prastoj klinikoje, kaip Medica. Linkiu jai surasti laaaabai gerai apmokamą poziciją respektabilioje įstaigoje, kur ją vertins ir tausos. Visi jos pacientai išeis paskui Korneliją kur ji bedirbtų, aš įsitikinusi.

 • Nuostabi gydytoja, aiškiai atsakė į visus klausimus bei nuoširdžiai stengėsi padėti.

 • Geras gydytojas susideda iš trijų dalykų: žinių, patirties ir tinkamo požiūrio į pacientą. Pas šią gydytoją visi trys komponentai išpildyti su kaupu. Į gydymą, ligos priežastį žiūri visapusiškai, suteikia kuo daugiau informacijos, pateikia įvairių priežasties šalinimo būdų. Stulbinančio rūpestingumo ir nerealaus nuoširdumo gydytoja. Dėkinga už viską!!!

 • Nuostabiausia šeimos gydytoja kokią esame turėję per daugelį metų. Atsidavusi darbui, pareiginga, rūpestinga ir šilta. Labai džiaugiamės ją atradę. Dideliausios sėkmės ir sveikatos, Kornelija!

 • Puikus specialistas ir nuostabus zmogus. Lankantis su vaiku,ne tik kruopsciai apziuri ji,pasidalina asmenine patirtim,bet ir visad paklausia kaip jaucias mama. Labai dziaugiuos atradus sia gydytoja savo vaikui ir sau.

 • Tik geriausi žodžiai! Labai atsakinga ir nuoširdi daktarė! Sau ir savo šeimai esu pakeitusi ne vieną šeimos daktarą dėl atsainaus sveikatos būklės įvertinimo, o ši nuostabi daktarė ne tik skiria pakankamai laiko konsultacijų metu, išanalizuoja situaciją, bet ir rūpinasi tolesniu gyjimu-skambina, domisi, kaip sveikstame. Labai gera, kad radome šeimos daktarę, kuriai galime patikėti savo ir vaikų sveikatą! Ačiū!

 • Rekomenduoju, labai šauni gydytoja. Svarbiausias bruožas, kad jai rūpi tikrai gerai atlikti savo darbą.

 • Nuostabi gydytoja: visad įdėmiai išklauso, profesionaliai paaiškina, nuoširdžiai pataria, maloniai bendrauja. Sėkmės!

 • Jau daug metų ši gydytoja gelbėja netikėčiausiose situacijose, o paskutinis atvejis įsimins ilgam. Būnant Azijoje, prasidėjo intensyvūs pilvo skausmai ir gydytoja maloniai sutiko pakonsultuoti telefonu (net ir po darbo valandų). Iš karto pasiūlė vykti į ligoninę, nors ir nuramino, kad tai greičiausiai bus atsinaujinusi mano ankstesnė ir nepavojinga liga. Privačioje ligoninėje atlikus tyrimus, gydytojos diagnozė pasitvirtino 100%. Labai džiaugiuosi sutikusi tokią profesionalią gydytoją, kuri dirba iš pašaukimo, psichologiškai nuramina stresinėse situacijose ir netgi padeda susigaudyti su ligos simptomais anglų kalba! Ačiū!

 • Gydytoja labai rūpestinga, atidi bei puikiai išmananti savo darbą. Labai džiaugiuosi, kad ją pasirinkome savo kūdikio gydytoja. Rekomenduoju!

 • Nuostabi šeimos gydytoja, begalo atidi, šilta, maloni, profesionali, išsamiai viska paaiškina, tik geriausi atsiliepimai

 • Pati geriausia mūsų šeimos gydytoja: atidi, nuoširdi ir visuomet maloni. Didelė padėka jai už viską. Gaila, kad tokių gydytojų šiais laikais mažuma.

 • Lb maloni ir bendraujanti gyditoja. Viska tiksliai isaiskina.

 • Puiki, nuoširdi, šilta ir profesionali šeimos gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Kornelija Pumputienė?

Kornelija Pumputienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17589. Licencija galioja nuo 2012-06-29.

Kaip žmonės vertina Kornelijos Pumputienės darbą?

14 žmonių įvertino Korneliją Pumputienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.