Kazys Simanauskas

5 (22 įvertinimai)

Apie Kazys Simanauską

Kazys Simanauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Kazio Simanausko licencijos numeris yra MPL-11182, licencija išduota 2008-07-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 5

 • Nuostabesnio gydytojo sau ir savo šeimai, negalėčiau net norėti. Esame beproto patenkinti. Niekada neesame nusivylę ir neabejoju, kad niekada nenusivilsime. Linkime kuo geriausios kloties šiam nuostabiam savo srities specialistui!

 • Jis geriausias šeimos gydytojas. Didelė garbė įstaigai, kurioje dirba tokie profesionalai.

 • malonus gydytojas, demesingas, neskuba grusti vaistu.

 • Labai malonus ir rūpestingas gydytojas, geras specialistas, viską išsamiai paaiškina, atsako į bet kokį rūpimą klausimą.

 • Labai rupestingas, malonus gydytojas

 • Nuostabus daktarėlis, profesionalus, savo darbą išmanantis žmogus. gydo net gi telefonu, kai negali atvažiuoti. Labai rūpestingas ir malonus. Visada daro krūvas tyrimų, jeigu tik kyla menkiausia mintis, kad kažkas blogai. Dažnai daro tyrimus tiesiog profilaktiškai. Esame su vyru be proto patenkinti šiuo gydytoju!

 • Labai rūpestingas, malonus gerai išmanantis savo darbą gydytojas.

 • Drąsiai galiu teigti, kad gydausi pas gydytoją profesionalą, kuris išmano ir myli savo darbą. Gydytojas jaunas, bet savo sritį išmano puikiai. Rekomenduočiau gydytoją savo draugam ir pažįstamiems. Gerbiu gydytoją Kazį Simanauską už profesionalumą , nuoširdumą ir atsidavimą darbui.

 • Pas gydytoją gydausi antri metai. Esu patenkintas, teikiamom profesionaliom konsultacijom ir taikomu gydymu. Esu pas šį gydytoja todėl, kad jis dėmesingas, rūpestingas ir konkretus.

 • Nuostabus gydytojas

 • Rupestingas, komunikabilus gydytojas. Didziules sekmes jam!

 • Labai geras specialistas, nuoširdus gydytojas. Visada padeda. Mūsų šeimos gydytojas. Ačiū Jums labai ! Beata K.

 • Aplaidus požiūris į savo darbą.

 • Gydytojas iš pašaukimo. Santariškėse gal geresnio ir nėra. GYdo ne vien vaistai, o Gydytojo dėmesys, atjauta ir dėmesingumas. Ačiū Jam

 • Dėkui už rūpestingumą pacientė Dalia

 • negaliu atsidžiaugti kad turiu tokį nuostabų, žmogišką, gerą ir profesionalų šeimos gydytoją! ačiū Jums!

 • Labai rūpestingas ir dėmesingas gydytojas. Kiek pastebiu,tai jis prisimena visus savo pacientus, juos priima su šypsena. Neteko jo matyti blogos nuotaikos. Visuomet paaiškina viską labai detaliai ir neskubėdamas, todėl tikrai nesijauti varomas iš kabineto. Galiu nedvejodama teigti, jog gydytojas yra profesionalus, nes gali patarti (ir teisingai) visame kame, ir atėjus dar kartelį kad ir po pusės metų, visuomet prisimins visus tavo negalavimus.

 • Labai puikus ir profesionalus gydytojas.

 • Puikiai bendrauja, atidus pacientui.

 • Gydytojas profesionalus. Dėmesingas savo klientams. Įsigilina į detales, atidus ir rūpestingas. Tariu didelį ačiū gydytojui, kad gydo mūsų šeimą.

 • Mano problema buvo išspresta greitai ir kompetetingai. Atlikti tyrimai, pristatyti man, išsamiai paaiškinta. Paskirtas gydymas buvo veiksmingas.

 • Tai vienas profesionaliausių, nuostabiausių sutiktų gydytojų. Esame be galo laimingi, kad turime TIKRÄ„ šeimos gydytoją, kuris žino nuo A iki Z apie mūsų visą šeimą. Nereikia pasakoti kaskart to paties, viską atsimena, pats teiraujasi, kaip laikomės, kaip sprendžiasi tam tikros sveikatos problemos ir t.t. Pavydime patys sau, kad jau 10 metų esame taip gerai prižiūrimi. AČIŪ didžiausias iš didžiausių šiam nuostabiam gydytojui.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Kazys Simanauskas?

Kazys Simanauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11182. Licencija galioja nuo 2008-07-03.

Kaip žmonės vertina Kazio Simanausko darbą?

22 žmonės įvertino Kazys Simanauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.