Apie Kazimierą Brazauską

Kazimieras Brazauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Kazimiero Brazausko licencijos numeris yra MPL-01260, licencija išduota 2004-09-01.

Kazimiero Brazausko licencijos

Kazimieras Brazauskas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-01260
Spaudo Nr.: 323
Įsakymo data: 2004-09-01
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-14640
Spaudo Nr.: 323
Įsakymo data: 2009-05-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3.7

  • Tai puikus , dėmesingas daktaras. Ačių Jam.

  • Tikrai geras gydytojas. Pražioje atrodė kiek arogantiškas ir šiurkštus, tačiau vėliau profesionali priežiūra bei rūpestis pranoko lūkesčius.

  • atrodo iš pirmo žvilgsnio šiurkštus, bet operacija podaryta puikiai ir po operacijos rupestingesnio gydytojo dar nemačiau . Puikus žmogus

  • Labai rūpestingai mane apžiūrėjo, tiksliai diagnozavo ligą ,paskyrė gydymą ir rūpinosi visą gulėjimo ligoninėje laiką. Patyręs ir profesionalus chirurgas

  • Siaubas, o ne gydytojas! Labai šiurkštus. Nedarė jokių tyrimų. Išrašė iš skyriaus su mažai pakitusia būkle. Gyvybei ji gal ir nepavojinga, tačiau išrašė mane namo labai sergančią!

  • Labai nemaloniai bendravo. Dar neteko su tokio tipo daktaru susidurti. Nuosirdziai tikiuosi, kad su siuo daktaru daugiau neteks gyvenime susidurti. Absoliuciai nesidomi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Kazimieras Brazauskas?

Kazimieras Brazauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01260. Licencija galioja nuo 2004-09-01.

Kaip žmonės vertina Kazimiero Brazausko darbą?

6 žmonės įvertino Kazimierą Brazauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.