Karolis Lagunavičius

5 (19 įvertinimų)

Apie Karolį Lagunavičius

Karolis Lagunavičius turi Gydytojo chirurgo licenciją. Karolio Lagunavičiaus licencijos numeris yra MPL-22336, licencija išduota 2017-07-10.

Karolio Lagunavičiaus licencijos

Karolis Lagunavičius turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-23738
Spaudo Nr.: 31883
Įsakymo data: 2019-06-26
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-22336
Spaudo Nr.: 31883
Įsakymo data: 2017-07-10

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 5

 • Chirurgą Karolį Lagunavičių pasirinkau pasidomėjęs atsiliepimus apie jį internete bei paklausinėjęs Respublikinės Klaipėdos ligoninėje dirbančių jo kolegų. Pirmosios bendravimo kaip gydytojo ir paciento akimirkos nuteikė maloniai. Įžvelgiau jo kompetenciją, nuoširdų norą padėti spręsti ir išspręsti mano sveikatos problemą. Esu ramus ruošdamasis planinei operacijai. Linkėdamas šiam jaunam gydytojui visokeriopos sėkmės, dėkoju už profesionalumą. Antanas V.

 • Tai aukščiausio lygio chirurgas, dėmesingas ir malonus žmogus. Mums pasisekė, kad mūsų tėvelį Kęstutį Ruokį Klaipėdos respublikinėje ligoninėje 2019 m. gruodžio 14 d. vakarą operavo būtent šis chirurgas. Išvaržos operacija atlikta sėkminfgai, tyrimai atlikti operatyviai. Esame be galo dėkingi šiam nuostabiam gydytojui. Pagarba! Linkime kuo geriausios sėkmės, tiek profesines, tiek asmeninės! Nuoširdžiai Liana Ruokytė-Jonsson (paciento dukra)

 • Labai rūpestingas, jautrus ir įžvalgus gydytojas. Gera, kad yra tokių gydytojų.

 • Labai rūpestingas, šiltas ir nuoširdus žmogus.

 • Labai puikus Gydytojas. Iš didžiosios G raidės. Visiems rekomenduoju.

 • Likau puikios nuomonės apie gydytoją, nors labai bijojau vizito. Buvo dėmesingas, kantrus, suprantamai paaiškino situaciją, sugebėjo "nuimti" mano baimę ir gėdą. Daugiau tokių gydytojų, Ačiū.

 • Dėmesingas specialistas.

 • Pagarbiai, Vidmantas Norkus Mažeikiai

 • Labai dėkingas gerb.gydytojui chirurgui už jo suteiktą pagalbą, už vyrišką sprendimą ir kokybišką gydymą. Širdingas Jums ačiū. O toliau, kas mano komentarą skaitysite, kreipkitės į gydytoją ir neapsiriksite- savo srities specialistas. (Gydžiausi gangreninį apendicitą, kaip žinot sudėtingas atvejis, bet viskas baigėse laimingai gydytojo pagalba ir jo greita reakcija bei nustatyta tikslia diagnoze).

 • Puikus naujos kartos gydytojas ir nostabus žmogus - nepaprastai šiltas, dėmesingas, įžvalgus! Linkiu jam geros kloties gyvenime. Taip pat sėkmingai ir profesionaliai tęsti kilnų darbą, nes tai tikrai geras gydytojas savo vietoje.

 • Nuoširdus, labai rūpestingas jaunas chirurgas. Priėmimo skyriuje ilgai ir smulkiai gilinasi į problemą, atsako į visus rūpimus klausimus, pataria. Dega rūpesčiu dėl Klaipėdos medicinos kokybės išlaikymo ir gerinimo.

 • Pagarbiai Lilija Norkienė (4 palata)

 • Labai noriu padėkoti gydytojui chirurgui Karoliui Lagunavičiui už suteiktą profesionalią pagalbą ir priimtą ryžtingą sprendimą kritišku atveju, kuris man galėjo baigtis blogai. Jo kompetencija ir teisinga reakcija išgelbėjo man gyvybę. Didelis ačiū nuo manęs, nuo visos mano šeimos. Esate puikus gydytojas. Sėkmės Jums, stiprybės ir dėkui, kad yra tokių gydytojų.

 • Dėmesingas ir malonus žmogus,tikras savo srities specialistas. Džiaugiuosi laiku ir sėkmingai man atlikta tulžies puslies šalinimo operacija.Linkiu gydytojui sėkmės šiame sunkiame ir atsakingame darbe. AČIŪ!

 • Gydytojas atliko operaciją. Prieš operaciją domėjosi mano savijauta.Operacijos metu klausė, kaip jaučiuosi. Profesonaliai atliko savo darbą. Po operacijos paaiškino, ko toliau tikėtis. Patiko jo ramumas, susikaupimas, išklausymas. Puikus daktaras.

 • Labai malonus, dėmesingas gydytojas. Viską aiškiai išaiškina. Sėkmės darbuose.

 • Puikus jaunosios kartos gydytojas. Atvykus su skausmais į ligoninę, skubiai nustatyta diagnoze, isoperuotas apendicitas. Ačiū.

 • Tikrai profesionalus,žmogiškas bei rūpestingas gydytojas. Jei visi tokie būtų, pasaulis nuostabesnis taptų. Nuoširdžiausia padėka.

 • Gydytojas atliko tulžies šalinimo operaciją. Malonus, dėmesingas, profesionalus gydytojas. Prieš operaciją negailėjo laiko ir viską smulkiai išaiškino, kaip ji vyks. Po operacijos pasidomėjo, kaip jaučiuosi. Suteikė greito ir gero gijimo rekomendacijas. Iškilus po operacinio laikotarpio sunkumams, pasiūlė skambinti asmeniškai ir atvykti konsultacijai. Labai džiugu, kad į gydymo įstaigas dirbti ateina jauni ir savo darbą mylintys gydytojai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Karolis Lagunavičius?

Karolis Lagunavičius turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22336. Licencija galioja nuo 2017-07-10.

Kaip žmonės vertina Karolio Lagunavičiaus darbą?

19 žmonių įvertino Karolį Lagunavičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.