Justina Gėgžnienė

3.4 (10 įvertinimų)

Apie Justiną Gėgžnienę

Justina Gėgžnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Justinos Gėgžnienės licencijos numeris yra MPL-19875, licencija išduota 2014-08-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.4

  • Labai kompetetinga ir labai gera savo srities specialiste. Vizito metu buvo labai maloni ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Priėmė sutartu laiku, buvo labai pozityvi, išėjau su pakylėta nuotaika.

  • Puiki gydytoją! Labai išsamiai atsako į visus klausimus, mano mažylei vizitai labai malonūs, gražiai bendrauja su vaiku. Gydytoja matomai atnaujina savo žinias, nes palaiko ilgalaikį žindymą. Tik geriausi atsiliepimai

  • Gydytoja gražiai bendrauja su vaikučiais, vos tik kokia problema, nerimas iškart duoda siuntimą pas specialistus. Su šia gydytoja malonu bendrauti, moka nuraminti.

  • labai gera ir demesinga daktare.dziaugiosiu kag tokia daktare mus gydo

  • Gera specialistė,labai esu patenkinta savo vaikučio gydytoja. Visada daro reikiamus tyrimus,siunčia pas specialistus,atidžiai apžiūri.

  • Puiki gydytoja nors ir gan jauna

  • Nerekomenduoju, nes paviršutiniškai bendrauja, nesigilina. Kol nėra rimtų sveikatos problemų, vaikas neserga, išrašo pažymas, bet kai tik problema rimtesnė neprisišauksi. Jautiesi nulis su savo bėdomis. Bendrauja šaltai, jausmas lyg trukdyčiau su savo bėdom, nes neįdomu. Labai nusivylusi esu ir planuoju keisti gydytoją, nes pavargau belstis į uždarytas duris.

  • Nerekomenduoju, nes dažniausiai į klausimus atsakinėja labai paviršutiniškai, kelis kartus taip ir nesugebėjo rasti ligos ir jos išgydyti, ko pasekoje reikėjo kreiptis į kitus gydytojus esant jau sunkiai būklei.

  • Gydytoja pasirode labai salta, nepaslaugi. Jauciausi tarsi papuolus ne pas vaiku gydytoja, o prie VMI langelio.

  • Gal suaugusiuosius ji gerai gydo, tačiau vaikų pas šią gydyti prirašyti tikrai nerekomenduoju, man pasirodė paviršutiniška gydytoja. Siuntimus - taip, duoda.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Justina Gėgžnienė?

Justina Gėgžnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19875. Licencija galioja nuo 2014-08-28.

Kaip žmonės vertina Justinos Gėgžnienės darbą?

10 žmonių įvertino Justiną Gėgžnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.