Justa Prokopavičiūtė

5 (14 įvertinimų)

Apie Justą Prokopavičiūtę

Justa Prokopavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Justos Prokopavičiūtės licencijos numeris yra MPL-16346, licencija išduota 2010-07-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Miela mano gydytoja, turiu krūvą ligų, o ji turi kantrybės ir visada skiria laiko, kai papildomai kažko prireikia. Dažnai kreipiuosi, tai vaistų, tai siuntimo, atsako visada palaikančiai, išrašo vaistus, palinki sveikatos ir liepia paskambinti, kaip sekėsi pas kitą gydytoją. Nuostabi daktarė, esu patenkinta, kad pas ją patekau, dėkoju už rūpestingumą ir tokį didelį palaikymą. Profesionaliai atlieka savo darbą. Rekomenduoju

 • Puiki, maloni, nuoširdi gydytoja iš didžiosios raidės! Labai dėmesinga, užjaučianti, įsigilinanti i nusiskundimus, paskirianti reikiamus siuntimus ir taip pat gydanti savo patarimais bei gerumu. Ji mano gydytoja jau apie 10 metu ir kiekviena karta apsilankius, ji viršija mano lūkesčius. Tenka lankytis ir privačiose klinikose, tačiau toki atsidavusi specialista retai sutinku...

 • Nuoširdžiai dėkojame su mama už profesionalią medicininę ir moralinę pagalbą gydant ir slaugant tėtį

 • Tiesiog puiku. Daugiau nėra ko ir pasakyti

 • Labai džiaugiuosi ,pasirinkusi šią gydytoją.Tai gydytoja iš didžiosios raidės: dėmesinga, dalykiška, visapusiška. Kaip norėtųsi,kad būtų daugiau tokių savo darbui atsidavusių medikų.Linkiu jai visokeriopos sėkmės.

 • Labai maloni gydytoja. Nors tik pavadavo mano seimos gydytoja, bet rupinosi lyg sava paciente. Labai rekomenduoju.

 • Puiki daktarė, rekomenduoju !!!

 • Puiki gydytoja, išsamiai papasakoja apie ligą ir būsimą gydymo metodiką. Rekomenduoju!

 • Nuostabi šeimos gydytoja. Smagu, pagaliau surasti gerą daktarą. Tyrimus visus paskiria, nusiunčia kur reikia, visada isigylina į problemą. Ačiū Jums.

 • Puiki gydytoja. Labai maloni, nuoširdi, rūpinasi. Džiaugiuosi pas ją užsirašiusi.

 • Šauni šeimos gydytoja ! Su pacientu bendrauja maloniai, įsigilina į problemą, atsako į visus rūpimus klausimus ir paskiria reikiamus tyrimus.

 • Pagaliau susiradau gerą šeimos daktarę! Viską išklausius iš karto paskyrė tyrimus, israšė vaistus, nusiuntė pas kitus specialiatus, kurie toliau gydo.

 • Maloni, dalykiška gydytoja. kraujo ir pan. tyrimus skiria be problemų. Ankstesniame komentare minėta seselė tikrai nėra labai bloga, sakyčiau, šiek tiek kelianti šypseną :) Blogiau - eilės, dėl to gydytojos konsultacijos labai greitos.

 • Jauna gydytoja, todėl be galo atsargi, atlieka visus tyrimus prieš kažką diagnozuodama, o tai kelia pasitikėjimą. Bendrauja paprastai, maloniai, gal kiek pernelyg dalykiškai. Rami. Tenka labai ilgai laukti prie kabineto, tam pačiam laikui užrašomi keli žmonės, bet tai ne gydytojos, o sistemos spraga. Ne itin maloni, greitai susinervuojanti seselė, bet smagu, kad tai gydytojos nuotaikos nepaveikia.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Justa Prokopavičiūtė?

Justa Prokopavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16346. Licencija galioja nuo 2010-07-20.

Kaip žmonės vertina Justos Prokopavičiūtės darbą?

14 žmonių įvertino Justą Prokopavičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.