Jurgita Peleckienė

5 (29 įvertinimai)

Apie Jurgitą Peleckienę

Jurgita Peleckienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jurgitos Peleckienės licencijos numeris yra MPL-09384, licencija išduota 2007-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (29) 5

 • Lankausi jau daug metų pas šią gydytoją ir ne už ką nekeisčiau!!!

 • Labai puiki gydytoja,viska įvertina objektyviai,pasiūlo ištirti sveikatos problemą kruopščiai,tik reikia visada ilgai laukti,nes seselė visuomet teikia pirmenybę pacientams su vaikais,o ne tiems kuriems pagalbos reikia greičiau.

 • Nekada nesu sutikusi geresnės gydytojos.Profesionali, gilinasi į ligos simptomus, nesiūlo iškart stipriausių vaistų, jei tai nėra būtina, pataria, kokais natūralias priemones naudoti kartu su vaistais, siunčia daryti tyrimus, jei įtaria infekciją, maloniai bendrauja, myli savo darbą ir rūpinasi savo pacientais

 • Be galo šilta ir rūpestinga. Nebruka brangių vaistų. Jauna ir atidi. Linkiu toli eiti!

 • Nuostabi gydytoja, rūpestinga, visada viską paaiškina, visada nuramina. Skiria tyrimus, jei tik reikia. Pati geriausia.

 • Mums ji labai patinka.

 • Tikrai negaliu pasakyti nieko blogo

 • Išties labai šilta ir rūpestinga gydytoja! Visad ramiai išklauso, apžiūri, visad paskiria tyrimus (bent jau kraujo).

 • labai atidi ir nuostabi daktarė. isklauso, ivertina, pataria. ir siulo tikrai ne pacius brangiausius vaistus. buvom labai ja patenkinti. ir labai laukiam sugriztant po atostogu.

 • Labai puiki gydytoja, labai laukiame sugrįžtant pas savo pacientus :)

 • Nuostabi gydytoja, rūpestinga, demesinga ,visad paskiria kraujo tyrimus. Rūpinasi savo pacientais. ACIU.

 • Atidi, kompetetinga, nuoširdi gydytoja.

 • Puiki gydytoja. Atidi, išklauso. Lankiausi dar tik 2 kartus, bet buvau išklausyta, paskirti tyrimai ir kitų specialistų konsultacijos. Ji netgi sugebėjo rasti konsultaciją pas specialistą po 20 minučių, nes kažkas atšaukė registraciją. O susirgus priima ir pasiūlo tinkamą gydymą. Jei abejojama dėl antibiotikų reikiamybės, padaro kraujo tyrimą. Ačiū, gydytoja.

 • Labai maloni gydytoja.

 • Labai maloni, profesionali, nuoširdi gydytoja. Tokių tikrai nedaug yra tekę sutikti. Jos abi su savo sesele - puikus tandemas :)

 • Puiki gydytoja.

 • Puiki daktarė. Jai skiriu tik gerus žodžius. Ačiū.

 • Tokia ir turi būti gydytoja, išklausanti, profesionali, nekankinama nuotaikų kaitos.

 • Mūsų šeimos gydytoja, kuria džiaugiamės ne pirmus metus. Rūpestinga, dėmesinga ir be abejonės profesionali.

 • Tokia turi būti šeimos gydytoja! Profesionali! ir be to ji rupestinga, globėjiška! Patarianti ir išklausanti! Gydomės jau 5 metai.

 • Labai maloni gydytoja, stengiasi nukreipti pas geresnį specialistą. Atsižvelgia į paciento pageidavimus. Tik dovanų nepavyko įsiūlyti.

 • Perskaitęs atsiliepimus Pincetas.lt užsiregistravau pas dak. Peleckienę. Iki šiol galiu pasakyti, kad visada ja galėjau pasikliauti. Visada išklauso, paaiškina ir pataria. Gal tik jos seselė atrodo griežta ir ne visada maloni, o visa kita, ko ir gali tikėtis iš daktarės.

 • Labai sauni gydytoja. Kompetetinga, maloni, silta, mylinti savo darba. Visada atsako i visus rupimus klausimus, ramiai paaiskina tyrimu rezultatus. issamiai paaiskina kudykelio auginimo etapus, parodo ka kaip daryti ( auginantiems leliukus ) Tikrai nekeistu musu seima sios gydytojos uz nieka. Tik pliusai :)

 • Puiki gydytoja. Tikrai rekomenduoju!!!

 • Maloni gydytoja, išklauso, apžiūri ir pagal tai siunčia pasidaryti įvairius tyrimus.

 • Visa šeima lankomės pas ją. Maloni gydytoja, tik seselė nuolat pavargusi ir piktoka. Man patinka, kad nereikia nuolat prašyti tyrimų, siuntimų ir t.t. - pati supranta ir mato, ko reikia. Gaila, kad eilės visada didelės, daug pacientų turi, bet pas gerą gydytoją turbūt visada taip, ypač valstybinėje poliklinikoje. Visada išklauso.....

 • Myli savo darbą, į pacientą žiūri neformaliai, o stengiasi maksimaliai padėti.

 • Nuostabi gydytoja. Labai rūpestinga.

 • Pas šią gydytoją lankausi jau nemažai metų ir galėčiau pasakyti vien tik teigiamus atsiliepimus. Daktarė visada dėmesingai IŠKLAUSO ir gilinasi į problemą, paskiria būtinus tyrimus, visada yra mandagi ir rūpestinga. Slaugytoja Raimonda taip pat visada palieka teigiamą įspūdį, nuoširdžiai ir nepriekaištingai atlieka savo darbą. D. Peleckienė puiki savo srities specialistė. Rekomenduoju. Ačiū, Jums, gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jurgita Peleckienė?

Jurgita Peleckienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09384. Licencija galioja nuo 2007-06-29.

Kaip žmonės vertina Jurgitos Peleckienės darbą?

29 žmonės įvertino Jurgitą Peleckienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.