Jurgita Litvinienė

5 (22 įvertinimai)

Apie Jurgitą Litvinienę

Jurgita Litvinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jurgitos Litvinienės licencijos numeris yra MPL-10478, licencija išduota 2008-01-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 5

 • Nuostabi gyditoja, retai kada sutiksi auksto lygio specialista kaip gyd .Jurgita Lit viniene.Aciu Jums sirdingai

 • Patiko bendravimas, rūpestinga gydytoja, nusiteikusi geranoriškai

 • Rūpestinga gydytoja, ramiai bendraujanti

 • Nuoširdžiai bendraujanti ir besirūpinanti savo pacientais gydytoja. Gerai vertinu vien už tai, kad nesiūlo primygtinai vartoti antibijotikus vos pradėjus sirgti (kaip kiti gydytojai daro), paaiškina galimas komplikacijas, kitus gydymosi metodus ir aptarusi su pacientu parenka tinkamiausią gydymą.

 • Labai rūpestinga, gera ir profesionali gydytoja. Jokio skirtumo, ar už durų didelės eilės, ar ramu, visuomet įdėmiai išklauso, nesinervina ir atsakingai paskiria gydymą.

 • Malonus ir tuo pačiu metu dalykiškas bendravimas, pagarbus požiūris į pacientą ir jo problemas, taktas

 • Paprasta, mandagi, geranoriškai atsakinėja į rūpimus klausimus Dar jauna ir žinių prasme yra kur tobulėti

 • Gydytoja labai maloni ir rupestinga, stengiasi padeti.

 • Labai puiki gydytoja. Rupestinga, suprantanti, patarianti. Atejau del vienos ligos, pamate,kad persalau, net neprasius ar sakius patikrino, israse vaistu. Rekomenduoju visiems.

 • Labai rupestinga, maloni, patikrina ir isklauso, paskiria puiku gydyma. likau labai patenkinta :) daugiau tokiu geru seimos gydytoju!

 • Labai rūpestinga gydytoja, šiltai bendrauja, išklauso bei stengiasi, kad būtų paskirti reikalingi tyrimai ir procedūros.

 • Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Ramiai išklausė, paskyrė reikalingus tyrimus, konsultacijas. Pas šią gydytoją patekau pirmą kartą, bet eičiau ir vėl. Rekomenduoju visiems.

 • Atidi problemoms, taktiška, tuo pačiu dalykiška ir konkreti

 • Kartą net mano dukrai šokoladą atidavė :) Nuostabi gydytoja

 • Profesionalus ir dalykiškas, bet tuo pat metu ir malonus bendravimas. Kantriai išklauso visus nusiskundimus, nelieka be dėmesio nei viena smulkmena. Aiškios gydymo nuosttaos, konkrečios rekomendacijos. Nuoširdi padėka!

 • Ši gydytoja visada įdėmiai klausosi, įvertina nusiskundimus ir suteikia visą rūpimą informaciją: dėl tyrimų, vaistų, negalavimų ar ko bepaklaustum susijusio su savo sveikatos būsena. Yra maloniai bendraujanti ir mano nuomone tikrai profesionali. Jau 4 metai gydausi pas ją ir esu patenkinta jos darbu.

 • Labai gera ir kvalifikuota daktarė, tikrai atidi, patinka kad sugeba ir krūva popierų užpildyti ir paciaentus klausytis ir bendrai tikrai gerai daktarė.

 • Pritariu visiems pasisakiusiems dėl gydytojos rūpestingumo, takto ir malonaus bendravimo. Tai turbūt ir yra tikras profesionalumas - visuomet išlieka įspūdis, kad sprendimas dėl gydymo eigos yra bendras gydytojos ir tavo paties diskusijos rezultatas, nors, žinoma, kaip gera psichologė, gydytoja subtiliai "parduoda" savo požiūrį į situaciją :)). Labai patinka, sėkmės Jums, Jurgita!

 • Pati geriausia gydytoja, kurią teko sutikti: labai maloni, išklausanti, nuoširdžiai dirbanti, svarbiausia, profesionali! Visapusiškai apžiūri, skiria veiksmingą gydymą, sesutė irgi labai maloni. Labai džiaugiuosi, kad dar yra tokių gydytojų, nes, kitu atveju, dabar gyvenčiau su nemenkomis komplikacijomis.

 • Viena profesonaliausių ir maloniausių gydytojų, kurią kada nors teko sutikti. Rūpestingai atsižvelgė į kiekvieną nusiskundimą, patarė, nukreipė pas reikiamus specialistus.

 • Puiki, dėmesinga ir labai pareiginga gydytoja.

 • Gydytoja 12 metų laikotarpyje gydė, konsultavo abu mūsų senstančius tėvus. Bendravo šiltai, darbq atliko profesionaliai. Iki paskutinės jų gyvenimo akimirkos buvo mūsų konsultantė, nuoširdi patarėja. Nuoširdus ačiū Jums, gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jurgita Litvinienė?

Jurgita Litvinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10478. Licencija galioja nuo 2008-01-28.

Kaip žmonės vertina Jurgitos Litvinienės darbą?

22 žmonės įvertino Jurgitą Litvinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.