Jurgita Juotkienė

5 (15 įvertinimų)

Apie Jurgitą Juotkienę

Jurgita Juotkienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Jurgitos Juotkienės licencijos numeris yra MPL-07188, licencija išduota 2005-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 5

 • Dėkoju už puikiai atliktą kataraktos operaciją, švelnumą ir suteiktą viltį matyti geriau.

 • Elena Budrienė

 • Labai dėkoju gydytojai Jurgitai Juotkienei už puikiai ir profesionaliai atlikta akies operacija, Tai tikra savo srities specialistė ir labai malonus bei komunikabilus žmogus. Linkiu sėkmės ir stiprybės darbe ir asmeniniame gyvenime.

 • Nuostabi moteris ir gydytoja. Esu be galo dėkinga už pagalbą ir geranoriškumą gydant mano mamą.

 • Labai gera specialistė. Puiki kaip ŽMOGUS. Linkiu visokeriopos sekmės.

 • Labai puiki, gydytoja. Profesionaliai atliko akiu operacija.

 • Kalba paciento kalba. Išaiškina, išklauso. Visada suteikia pasirinkimo teisę. Puikūs bendravimo įgūdžiai. Pasakyčiau taip- sielos daktarė: rūpestinga, atidi ir reikli. Jurgita- ačiū TAU už viską... (I.S.V.)

 • Labai puiki gydytoja

 • komptetinga,nuosirdi,labai siltas zmogus

 • daktare myli savo darba bei ji ismano.

 • Prieš keletą metų glaukomos priepuolio metu net du akių gydytojai mane stumdė, nieko nepajėgdami suprasti, o tik Ji viena - J.Juotkienė! - sugebėjo ir skausmus palengvinti, ir ištirti, ir diagnozuoti retesnę uždaro kampo glaukomą. Kad galiu, Jos parinktus vaistus vartodama, regėti ir normaliai dirbti, - dėkinga esu tik Jai vienai. Ačiū, Gydytoja. Jūs tikras pacientų draugas. Irena S.

 • Kas papuls tas ir sužinos, manau, komentarais neapsakysime, o įvertinsime kiekvienas savaip. Tokiais gydytojais turėtu būti visi.

 • Bravo! Ne tik kūno gydytoja, bet ir sielos!

 • Puiki specialistė

 • Profesionali medikė, šiltas žmogus, puikiai mokantis paaiškinti pacientui apie jo negalavimą. Nėra

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jurgita Juotkienė?

Jurgita Juotkienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07188. Licencija galioja nuo 2005-07-13.

Kaip žmonės vertina Jurgitos Juotkienės darbą?

15 žmonių įvertino Jurgitą Juotkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.