Jūratė Grigė

5 (13 įvertinimų)

Apie Jūratę Grigę

Jūratė Grigė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jūratės Grigės licencijos numeris yra MPL-19302, licencija išduota 2014-07-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Nuostabi gydytoja! Gydo visą mūsų šeimą. Visada kantriai išklauso ir visada žino, ką daryti. Džiaugiamės, kad ją atradom ir besąlygiškai pasitikim. Mes labai dėkingi už jos profesionalumą ir nuolatinį tobulėjimą, žinias, empatiją ir pagalbą. Visai Pavilnio klinikai labai pasisekė su personalu - jis visas nuostabus. RF

 • Nuostabi šeimos daktarė. Džiaugiamės, kad Jus radome.

 • Nuostabi, profesionali, žmogiška ir empatiška Gydytoja. Visa šeima džiaugiamės atradę šią specialistę. Išklauso, neskuba, pataria, įsigilina, siunčia pas specialistus jei yra poreikis. Jaučiamės saugiai ir užtikrintai.

 • Nuostabi gydytoja! Labai džiaugiuosi, kad pasisekė atrasti tokią rūpestingą ir malonią gydytoją, kuria visiškai pasitikiu. Ačiū Jums!

 • Nuostabi labai kompetentinga Gydytoja, turinti dideli bagaza ziniu ir matosi, kad yra nuosirdziai atsidavusi savo darbui. Skiria labai daug demesio pacientams, idemiai isklauso problema, duoda daug patarimu, labai maloni, profesionali, demesinga, tik geriausi atsiliepimai. Lankomes visa seima, planuojame kraustytis, bet vistiek vazinesime pas sia Nuostabia Gydytoja, nes geresniu jau nebuna :) Didziausios rekomendacijos.

 • Puiki šeimos gydytoja, viena geriausių mūsų sutiktų. Visada įsiklauso į paciento skundus ir įžvelgia, kas yra tarp eilučių, turi moksliškai pagrįstus atsakymus į visus klausimus, jokių muuu ar beee, ar "man atrodo". Plataus, šiuolaikiško mąstymo. Savo srity diagnozuoja tiksliai, paskirtas gydymas greitas ir veiksmingas. Ne savo darže "iš lempos" neeksperimentuoja ir siunčia pas specialistus. Labai pasitikime.

 • Puiki gydytoja. Visada išsamiai paaiškina ligos simptomus, eigą, gydymo būdus. Visada skiria reikiamus siuntimus pas specialistus, gilinasi į sveikatos būklę. Gydomės visa šeima ir esame labai patenkinti.

 • Puiki gydytoja, kompetetinga ir visada maloni.

 • Labai aiškiai išdėstė ligos priežastis. Sudarė nuoseklų gydymo planą ir išrašyti vaistai suveikė.

 • Puiki daktarė, moka bendrauti su vaikais. Jei iš ankstesnės daktarės kabineto vaikas su ašarom norėdavo kuo greičiau pasprukti, tai šitos daktarės atveju net nori kuo dažniau ateiti pas meškiuką ledų :)

 • Ši gydytoja viena geriausių, kurią sutikau - tiek profesine prasme, tiek žmogiškumu. Puikiai išmano vaikų sveikatą, suaugusių ligas, požiūris naujoviškas, savo teiginius grindžia tyrimais, matosi, kad domisi savo sritimi. Bendravimas nei pernelyg formalus, nei pernelyg "draugiškas" - toks pats viduriukas. Jeigu gydytoja pakeis darbovietę, judėsim kartu su ja :)

 • Moka gražiai elgtis su vaikais. Parūpino jiems stalelį su piešimo priemonėmis.

 • Profesionali, empatiška gydytoja. Rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jūratė Grigė?

Jūratė Grigė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19302. Licencija galioja nuo 2014-07-08.

Kaip žmonės vertina Jūratės Grigės darbą?

13 žmonių įvertino Jūratę Grigę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.