Jūratė Budreckytė

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Jūratę Budreckytę

Jūratė Budreckytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jūratės Budreckytės licencijos numeris yra MPL-09518, licencija išduota 2007-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

  • Esame labai patenkinti gydytoja, pirmoji tikra mūsų šeimos gydytoja. :)

  • Faina daktre visada su nuotaika, kas svarbiausia

  • profesionaliai atlieka savo darbą, aiškiai ir suprantamai paaiškina paciantui apie ligą, jos gydymą. Nukreipia pas kitus specialistus. Pasiūlo nemokamus profilaktinius tyrimus. AČIŪ

  • Labai profesionali gydytoja. Išgydė, patarė, padėjo, ažiū

  • Labai,demesinga ir rūpestinga gydytoja.

  • Teko su vaiku gydytis Palangos Gintare. Šis gydytojas gydė mano vaiką. Tai - daktaras iš pašaukimo. Labai atidus, rūpestingas, šiltai bendraujantis gydytojas.

  • labai rupestinga jauna gydytoja...

  • Labai,nuosirdi ir supratinga.geras specialistas.

  • viskas tvarkoj....

  • Labai nekompetetinga ,nemandagi gydytoja pacientui ,sukelianti papildomą stresą greta jau esančios nekokios fizinės ir emocinės būsenos. Su suaugusiu žmogumi bendrauja lyg su prasikaltusiu paaugliu .Paklausus klausimų į juos atsako nenoriai,piktai,jautiesi kaltas ,kad susirgai ir į ją kreipiesi ,nes gydytoja savo bendravimu sudaro tokį įspūdį. Kadangi turiu su kuo palyginti šią gydytoją tai niekam nerekomenduočiau. Venkit jos ir eikit kuo toliau,nes gerų gydytojų tikrai yra dar .Savo problemas vidines ir pykčius Jūratei Budreckytei reikėtų pasilaikyti sau,pacientai visai nekalti dėl to.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jūratė Budreckytė?

Jūratė Budreckytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09518. Licencija galioja nuo 2007-06-29.

Kaip žmonės vertina Jūratės Budreckytės darbą?

11 žmonių įvertino Jūratę Budreckytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.