Apie Juozą Stanaitį

Juozas Stanaitis turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Juozo Stanaičio licencijos numeris yra MPL-10664, licencija išduota 2008-02-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Juozas man darė kolonoskopija. Viską išsamiai paaiškino. Maloniai bendraujantis su pacientais, malonus žmogus. Ačiū!!!

 • Geriausias gydytojas, kokį tik esu sutikusi.

 • Puikus,auksciausios klases,savo srities specialistas.Dekoju uz atlikta operacija-fibrogastroskopija,kurios metu is dvilikapirstes zarnos buvo pasalintas darinys.Didelis Jums Aciu.Visapusiskos sekmes ir sveikatos Jums.

 • Nepaprasto profesionalumo ir kruopstumo gydytojas! Rekomenduoju ir didziuojuosi, kad buvo galimybe apsilankyti pad si savo srities profesionala. Aciu Jums daktare!

 • Nuostabus gydytojas dirbantis Santariškėse. Tikras profesionalas. Man buvo atlikta kolonoskopija, šio gydytojo ir jo kolektyvo dėka, nebuvo taip baisu :) Labai dėkinga už viską!

 • Patiko gydytojas kaip profesionalas ir žmogus, Pažiūrėjo į mano ligą nestandartiškai. Gydymo rezultatu esu patenkinta.

 • Gydytojas is pasaukimo, tikras PROFESIONALAS. Konsultacijos metu jauciasi gydytojo atsidavimas darbui, kaip isigilina i esama problema. Viska sklandziai paaiskino, tyrimai buvo atlikti puikiai, be baimes. Puikus gydytojas. Sekmes ir sveikatos Jums!!!

 • Konkretus,dalykiškas,mandagus. Atsidavęs savo darbui ir pacientui. Tiksliai ir išsamiai viską paaiškina apžiūros ir tyrimų metu.Turi savo nuomonę.

 • Nuostabus ir profesionalus gydytojas. Žmogus iš didžiosios raidės. Konsultacija ir visa kita buvo atlikta puikiai, taip pat viskas sklandžiai buvo paaiškinta ir apibendrinta. Ačiū Jums.

 • Atliko operacija, vale akmeni is lataku. Viskas pavyko puikiai!

 • Tiesiog didelis AČIŪ už žmogiškumą, profisionalumą ir rupestingumą. Toks gydytojas yra visos sveikatos apsaugos sistemos pagrindas ir ramstis.

 • Profesionalus, konkretus, visapusiskai atsidaves darbui. Vienas geriausiu savo srities specialistu Lietuvoje. Sveikatos siam gydytojui ir visapusiskos sekmes darbe.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Juozas Stanaitis?

Juozas Stanaitis turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10664. Licencija galioja nuo 2008-02-13.

Kaip žmonės vertina Juozo Stanaičio darbą?

12 žmonių įvertino Juozą Stanaitį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.