Apie Juozą Pundzius

Juozas Pundzius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Juozo Pundziaus licencijos numeris yra MPL-13136, licencija išduota 2009-03-27.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Prieš daugiau kai dvejus metus chirurgas Juozas Pundzius su kolegomis 5 val. man operavo kasos galvutės piktybinį auglį - trečios stadijos vėžį. Nors atsisakiau chemoterapijos, mano sveikata pakankamai gera. Patekau į 10 proc. laimingųjų, išgyvenusių daugiau kaip dvejus metus po tokios sunkios operacijos. Profesorius - chirurgas virtuozas! O tai yra esmė! Linkiu, kad Jūsų didžiulė medicininio ir administracinio darbo patirtis nepradingtų veltui. Jūs Lietuvos labui galite dar daug ką nuveikti. Sėkmės! Dvasios stiprybės Jums linki 86-erių mokytojas pensininkas Jonas Algirdas Lazauskas.

  • Ačiū profesoriau už puikiai pavykusią operaciją močiutei.

  • Tik patys geriausi atsiliepimai apie profesoriu J. Pundziu. Nuosirdus, rupestingas zmogus, operacija atlikta puikiai. Po operacijos prieziura nepriekaistinga. Tik patys geriausi zodziai apie profesoriu, liksime visada dekingi uz viska. Nuosirdziai ACIU profesoriui.

  • Ačiū, kad padarėte man kepenų operaciją, kurią daryti atsisakė visi Lietuvos, o taip pat ir Vilniaus chirurgai, kurie sūlė persodinti kepenis. Jau 6 metus vaikštau su savo kepenimis irdžiaugiuosiu gyvenimu. Gaila, kad nepavyko Jūsų įkalbėti priimti dovaną.

  • puikus chirurgas.kai kuriems dar toli saukia iki jo. nors nosis jau dabar uzriete vaiksto.

  • Geras specialistas.

  • aukstos morales ir chulturos

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Juozas Pundzius?

Juozas Pundzius turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13136. Licencija galioja nuo 2009-03-27.

Kaip žmonės vertina Juozo Pundziaus darbą?

7 žmonės įvertino Juozą Pundzius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.