Apie Juozą Juočą

Juozas Juočas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Juozo Juočo licencijos numeris yra MPL-05558, licencija išduota 2004-12-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (34) 5

 • Daktare,dovanoji ligoniui sypsena ir siluma,suteiki jam vilti ir jegu gyventi,turi placia sirdi,protu sprendi ir susildai ligonio kancia slepiama ir jam suteiki vilti.Daktare,tu privalai tureti daugybe ranku ir ne viena sirdi,kad prisiliestum prie zaisdu ir vel sugrazintum gyvenimo vilty....Aciu uz atliktas operacijas....Vita Subatiene

 • Labai šaunus gydytojas, tik jo dėka mano vyro ranka buvo išsaugota. Priežiūra nemoku apsakyti kokia puiki , net per savo laisvadienius ateidavo perrišinėti ir apžiųrėti savo pacientus. Didžiausia Pagarba šiam specialistui, ir didziausias nuoširdus aciū

 • Nuostabus gydytojas. Puikus specialistas. Rado ligą per pora valandų, kai tuo tarpu kiti tyrė pusė metų ir nieko nerado, o sveikata vis blogėjo. Ačiū labai!

 • Naujųjų metų nattys ypatingos, tiek šurmulio, vilties ir pažadų. Akimirkos ir šviesos,ir prasmingos kaskart naujuos sėkmės ir džiaugsmo,ir supratimo nuoširdaus Jums visus metus .B. V.

 • Pats nuostabiausias iš mano pažįstamų chirurgų. Abu su vyrų pas jį operavomės, tokio profesionalumo ir rūpestingumo reikia paieškoti.

 • Labai rūpestingas, kiekvieną dieną, tame tarpe ir savaitgaliais, aplanko savo ligonius. Labai žmogiškai įvertina kiekvieną atvejį. Tai gydytojas ne pagal instrukcijas, o pagal širdį. Nuoširdus dėkui jam.

 • daugiau tokiu nuostabiu gydytoju, stiprybes juma ,aciu uz geruma ir siluma kuria suteikiate mums nekankriema kartais ligoniams....

 • Šis gydytojasprieš 15 metų išgelbėjo man gyvybę, tuo viskas ir pasakyta, meldžiuosi už šį gydytoją, dar nesu sutikusi geresnio už jį.

 • LABAI ŠAUNUS GYDYTOJAS,LABAI RŪPESTINGAS,ŠVELNUS,MANDAGUS ATSIDAVES SAVO DARBUI.ESU DĖKINGA UŽ SUTEIKTA PAGALBA. TIKRAI REKOMENDUOJU

 • Nuostabus žmogus ir puikus gydytojas. Po operacijos atvažiavo manęs aplankyt ir iš sesutės sužinojau,kad jis taip daro nuolat,nesvarbu,kad žmogui laisvadienis. Ačoū,gydytojau, Jums už rūpestį ,už puikiai atlinktą operaciją.

 • Nuo 2011 02 15 gydausi pas gydytoją J. Juočą tai nuostabus, kruopštus maloniai bendraujantis gydytojas. Sirgau ūmiu pankreatitu, ligoninėje išgulėjau ilgą laiką kur visada šalia buvo gydytojas, kuris visuomet rūpinosi mano sveikata. Šio gydytojo dėka vis dar esu tarp savų. Esu jam labai dėkinga už suteiktą gyvenimą, ir galiu visiems rekomenduoti pasirinkti šį gydytoją.

 • Nuostabus gydytojas ir zmogus. Rekomenduoju drasiai.

 • Tai daktaras, su sukaupta neikainojama patirtimi ir su jaunatviska sirdimi ir jaunatvisku mastymu. Lieku Jam visa gyvenima skolingas uz sudetinga apendicito operacija. Puikiai atliko savo darba nuo pradzios iki galo - kai pirma karta ji pamaciau priimamajame, is karto supratau, kad man pasiseke. Ir neapsirikau. Isoperavo baisiai didelia ir supuliavusia, keistoje vietoje esancia atauga. Laiminigi pacientai, turedami toki gydytoja, studentai - toki destytoja, seima - toki seimos nari, gydytojai - toki kolega, ir galu gale Lietuva toki gydytoja. Aciu Jam, kad dabar galiu laimingas ir sveikas parasti sia zinute ir gyveti toliau.

 • Puikus gydytojas. Operavo mano vyrą prieš mėnesį. Išėmė tulžies pūslę, kuri jau buvo pradėjusi gangrenuoti, nes prieš tai poliklinikoje gydytoja , nors tyrė 3 kartus, nieko blogo nepastebėjo. Gydytojas J. Juočas gerai išoperavo, gerai prižiūrėjo, be to, ir kaip žmogus puikus. Esame be galo jam dėkingi. Jeigu ir kiti gydytojai tokie būtų , galėtume didžiuotis savo medicina. Linkiu šiam nuostabiam gydytojui kuo didžiausios sėkmės ir sveikatos.

 • Nuostabus gydytojas! Visuomet pralinksmina! Labai rupestingas.

 • Labai geras specialistas,savo srities žinovas. Apskritai puikus žmogus. Būtent jis atliko man sudėtingą kasos operaciją ir rūpinosi pooperaciniu laikotarpiu. Esu labai dėkingas gerb. gydytojui už puikią priežiūrą, nuoširdų rūpinimąsi manimi. Galiu pasakyti, kad tai gydytojas iš didžiosios raidės. Tokių gydytojų dabar labai mažai. Man tiesiog pasisekė. Dėka jo šiandien esu gyvas.ITIN SUNKUS LIGONIS

 • TIESIOG PUIKUS ŽMOGUS IR SPECIALISTAS

 • Nuoširdžiai dėkoju gydytojui chirurgui dr. Juozui Juočui už puikiai atliktą operaciją, nuoširdumą ir supratingumą. Pensininkė A. Kavaliauskienė

 • Nuostabus gydytojas, galbūt kiek rimtokas, bet labai geros širdies ir supratingas. Puikiai atliko apendicito pašalinimo operaciją, bei teikė puikią priežiūrą po operacijos.

 • Nuostabus gydytojas! Rekomenduoju visiems! Puikus specialistas,nuoširdus,supratingas! Gydytojas is didžiosios raidės! Smagu ,kad dar yra tokių gydytojų Lietuvoje!

 • Tikras profesionalas. Labai dėkoju Gydytojui už puikiai atliktą operaciją. Ačiū. Romualdas Naruševičius

 • aciu daktariukau labai labai

 • Dėkingas gydytojui Juozui Juočui už atliktas dvi išvaržos operacijas . K. Budrys

 • Nuostabus daktaras

 • Labai profesionaliai diagnozavo abiejų pusių kirkšnies išvaržas, paskyrė laiką operacijai. Operacija buvo puikiai atlikta, be jokių komplikacijų. Praėjo 1,5 mėn po operacijos. Jaučiuosi puikiai. Ruošiuosi ir norėčiau, kad šis gydytojas atliktų planinę kairės pusės išvaržos operaciją. Džiaugiuosi šiuo gydytoju ir esu dėkingas. Ačiū Jums gerbiamas Juozai.

 • labai malonus, puikus gydytojas, išmanantis savo darbą puikiai atlieka jį. neturiu nieko blogo

 • Prieš kelias dienas gydytojas atliko man tulžies šalinimo operaciją.Viskas praėjo sklandžiai,po operacijos gydytojas kasdien užsukdavo apžiūrėti. Ačiū už atliktą operaciją.

 • Tikras profesionalas. Labai dėkoju Gydytojui už puikiai atliktą apendektomiją.

 • Per pirmąją konsultaciją aiškiai išdėstė mano bėdą, pasiūlė jos sprendimo būdą, maloniai bendrauja.

 • Tokio gydytojo dar nebuvau sutikus kiek gydausi. Turbut lietuvoje tokių vienetai nes jie yra tikri specelistai , galintys sakyti bet kokiu žodžius bet jiems galima atleisti , nes šypsosi maloniai ir iš klauso ką nori pasakyti. Tokiam gydytojui galu lenktis iki žemės. neigiamo komentaro ir būti negali, nes mano nuomone jis ir nekreiptų į tai dėmesio.

 • Ūmus paraproktitas skausminga ir labai "nepatogi" liga. reikėjo skubiai apsispręsti operacijai, nes kito pasirinkimo neturėjau. Džiaugiuosi, kad iš karto pasitikėjau šiuo gydytoju. Tai puikus, jautrus, atsakingas ir netaupantis savo laiko. Didelės sėkmės Jūms. K.Č. 2014-11-11

 • Labai geras gydytojas, rūpestingas, pareigingas. Viską labai aiškiai išdėstė, aiškino visas smulkmenas,buvo atidus, švelnus ir elgėsi visada, kaip tikras profesionalas, jokio grubumo nepastebėjau. Esu labai dėkinga, kad mane operavo ir prižiūrėjo būtent jis.

 • Pats gereusias, daktaras. Isgyde man putridine infekcija kojoj. Taip pat pasiule apsilankyti proktologijoj del, gemarojaus. Nepaaiskino, koks E.koli kvapas. Brangios konsultacijos. Per konsultacijas vis, kalbejo su anuke telefonu. Smirda rukalais.

 • Sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis iNaujaisias metais.Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos.Tetampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir partneriai patikimi.Telydi Jus pelningos idėjos, išsipilde planai, vaisingi darbų rezultatai. Sėkmės žengiant į naujuosius 2014uosius metus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Juozas Juočas?

Juozas Juočas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05558. Licencija galioja nuo 2004-12-30.

Kaip žmonės vertina Juozo Juočo darbą?

34 žmonės įvertino Juozą Juočą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.