Julija Lukaševičienė

5 (16 įvertinimų)

Apie Juliją Lukaševičienę

Julija Lukaševičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Julijos Lukaševičienės licencijos numeris yra MPL-10110, licencija išduota 2007-11-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • labai gerai

 • gera

 • Visa šeima patenkinta gydytojos darbu ir kompetencija, dėl priėmimo problemų nebūna, nenorėčiau keisti savo šeimos daktarės.

 • Kad tokių gydytojų būtų tik daugiau! Kai pakeičiau gyvenamąją vietą, nekeičiu poliklinikos, dėl daktarės. Nes tokios geros nežinau ar dar kur nors rasiu. :)

 • Ačiū mielai gydytojai už pagalbą, visada malonu apsilankyti pliklinokoje

 • Gera gydytoja. Greitai ir kokybiškai atlieka savo darbą Man pasisekė.

 • Patinka. Su malonumu ateinu del savo problemu. Bukit sveika, gydytoja!

 • Gera mano gydytoja. Turi daug pacientų, bet visada išlaikyta, mandagi, su šypsena. Bukit sveika.

 • Musu seimos gydytoja sauni,ja galima pasikliauti svarbiais momentais,niekada neatstumia,visada randa minutele priemimui atsitikus beda,i neturint talonelio vizitui.turedami tokia gydytoja esame ramus.Sekmes Jums gydytoja.Geru Naujuju Metu.

 • Patinka. Eilę metų pažįstu gydytoją - nesikeičia - matyt, gyvena taip kaip pataria kitiems - sveikai. Retai būnu poliklinikoje , bet visada malonu bendrauti su savo daktare. Ilgametis pacientas.

 • Patinka. Gana kvalifikuota. Žmogus savo vietoje.

 • Gera, visada duoda gerus patarimus.

 • na zinokite tikrai rupestinga daktare, visada padeda bet kokiu klausimu. Jokiu neigiamu komentaru apie ja negaliu parasyt, vien teigiamos emocijos

 • nuoširdžiai dekinga savo gydytojai. Ačiū už profesionalimą.

 • Ši gydytoja labai atsižvelgia į savo paciento nusiskundimus,padeda konsultavimo klausimais. Ačiū šiai gydytojai. Dėka jos patarimų sergu labai retai. Sunku papulti konsultacijai ar pasitarti. turėtų būti diena sveikiems žmonėms, konsultacijai dėl ligų ar sveikos gyvensenos.

 • Man pasisekė. Mano gydytoja turi tikrą Hipokrato dvasią.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Julija Lukaševičienė?

Julija Lukaševičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10110. Licencija galioja nuo 2007-11-30.

Kaip žmonės vertina Julijos Lukaševičienės darbą?

16 žmonių įvertino Juliją Lukaševičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.