Jolita Jakutienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Jolitą Jakutienę

Jolita Jakutienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Jolitos Jakutienės licencijos numeris yra MPL-04759, licencija išduota 2004-12-16.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Daktare yra puikus zmogus bei nerealus specialistas. Niekada gyvenime negalvojau, kad galiu stipriai susirgt, bet deka sios dakatres supratau kad viskas bus gerai. Kiekviena karta, eidama surasydavau klausymus ka paklaust, bet pokalbio metu suprasdavau kad net nepaklausius, ji pati i visus atsake ir viska paaiskino. Tyrimai buvo visi padaryti anksciau nustatytu terminu. Visiems rekomenduoju butent sia Gydytoja is didziosios raides!

 • Nuostabi gydytoja, esu labai dėkinga už suteiktą gydymą. Mūsų laikais jau likę mažai tokių sąžiningų ir nuoširdžių gydytojų kaip Jolita Jakutienė. Didelis AČIŪ :)

 • Profesionali gydytoja. Nuoširdi. Rūpestinga. Išgydė mane, nors sirgau be vilties pasveikti. Ačiū gydytojai Jolitai už sugrąžintą sveikatą. Linkiu Daktarei stiprios sveikatos. Sėkmės Jūsų darbuose.

 • Puiki savo sryties specialistė

 • Labai puiki gydytoja. Rūpestinga dėmėsinga išsamiai išaiškina tyrimų rezultus. Paskyrė tinkamus vaistus. Nuoširdžiausias AČIŪ daktarei ir jos seselei už rūpestį ir malonų bendravimą.

 • Labai gaila bet nėra:( Tikrai nerekomenduojame šios gydytojos pasirinkti kaip gydančios, gal tik kaip retkarčiais konsultuojanti.... Viską pasako tai, kad vadinama daktarė per aštuonis paciento gydymo metus, kai lankydavosi pas mėnesį ar tris mėnesius nei karto nebuvo prisilietusi prie ligonio, ir tai gastroenterologo (šiuo atvejų gydančio kepenų ligas) gydytojo darbas.... Pasižiūrėjimas į veidą ar jis negeltonos ar kraujo tyrimas, tikrai dar neatskleidžia šių ligų pablogėjimų. Juo labiau kai skiriami imunitetą slopinantys vaistai ir kai reikia jau epizodiškai ir detalesnio ištyrimo, deja jo nėra, o tokie dalykai gali lemti ir asmens mirtį. Kai atsiranda kita liga ir norisi tiesiog patarimo, kaip suderinti gydymą, kad nepakenkti (visgi daug metų bendrauta ir tikrai ne už ačiū) pareiškiama, kad tai jau ne jos ligonis, tai tikrai didelius skaudulius palieka širdyje. Nežinau, ar patys gydytojai skaito šiuo komentarus, bet jai taip pamąstykite, ar tikrai rami Jūsų širdis. O ligoniams patarčiau labai pasidomėti apie tokių gydytojų kruopštumą, profesionalumą ir t.t., renkantis jį kaip gydantį, ypač jei žinote, kad tai lėtinė liga ir bus reikalingos nuolatinės konsultacijos.

 • Nuostabi daktarė. Ačiū Jums, dr. J.Jakutienė, kad igydėt mane!

 • Manau geras specialistas

 • Tikra savo srities specialistė. Labai konkrečiai paaiškina ligos eigą ir gydymą.

 • Nuostabi, profesionali, išmananti savo darbą. Ačiū už viską!

 • Nuostabi, rūpestinga daktarė. Ačiū nuoširdžiai už pagalbą. Daugiau tokių pasišventusių gydytojų

 • Labai maloni, gerai išmano savo darbą. Neatsisakanti pagelbėti. Apie šią gydytoją tik geri atsiliepimai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jolita Jakutienė?

Jolita Jakutienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04759. Licencija galioja nuo 2004-12-16.

Kaip žmonės vertina Jolitos Jakutienės darbą?

12 žmonių įvertino Jolitą Jakutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.