Jolita Biliuvienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Jolitą Biliuvienę

Jolita Biliuvienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Jolitos Biliuvienės licencijos numeris yra MPL-09322, licencija išduota 2007-06-29.

Jolitos Biliuvienės licencijos

Jolita Biliuvienė turi šias licencijas:

Gydytoja neonatologė
Licencijos Nr.: MPL-09322
Spaudo Nr.: 17495
Įsakymo data: 2007-06-29
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-12326
Spaudo Nr.: 17495
Įsakymo data: 2009-02-13

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Nuostabi gydytoja, esu begalo dėkinga jai.

 • Tai Gydytoja is didziosios raides. profesionali, turinti daug ziniu, kas svarbiausia - labai zmogiska ir supratinga, visapusiskai zvelgianti i problema, besistengianti padeti. Labai mazai yra tokiu puikiu ir atsidavusiu savo darbui gydytoju. Linkiu sekmes Jums jusu sudetingame darbe! Indre Žekoniene ir dukra.

 • Labai gera daktare

 • Labai nuostabi gydytoja.Supratinga,maloniai bendraujanti,dėmesinga ne tik mažyliui,bet ir mamai.Kruopščiai ir atsakingai dirba savo darbą.Nuoširdus ačiū.

 • Labai dėkoju Gyd. Jolitai Biliuvienei už jos profesionolumą, o ypač už žmoniškumą, tai Gydytoja iš pašaukimo, labai šilta ir atsakinga medikė. Atsitiktinai sužinojau, kad yra tokia galimybė internete vertinti gydytojų profesionalumą. Praėjo jau septyneri metai, kai teko dėl anūkės Elijos kreiptis į gyd. Biliuvienę, bet šilti prisiminimai liko visam gyvenimui. Ačiū Jums, miela Gydytoja. Pagarbiai: Ona Masiukienė

 • Ivyko didelis nesusipratimas, apacioje esantis neigiamas komentaras skirtas ne tai daktarei. Labai atsiprasom, del ivykusio nesusipratimo, pacientas.lt informuotas ir tikiuosi greitu metu istrins.

 • Ačiū jums labai už suteiktą mums 2008 metais pagalbą. Labai maloni, profesionali, gera gydytoja, kuriai iki šių dienų galiu bet kada paskambinti ir pasikonsultuoti. linkėčiau visiem tokių gydytojų. Pacientės iš Pabradės mama.

 • Didelis ačiū gydytojai už nuoširdumą, už profesionalumą, už patarimus beii gydymą.

 • Labai profesionali gydytoja, nuosirdi, rupestinga. Visada sutinka patarti, pakonsultuoti.

 • Nuostabi gydytoja!!! Ir profesionali ir labai maloniai bendraujanti.

 • labai rūpestinga, aukštos kvalifikacijos gydytoja.

 • Norime padėkoti gydytojai už profesionalu ir nuoširdu darbą.

 • Labai faina daktarė, profesionali, kultūringa, taktiška. Mano vaiku rūpinosi kaip savu, viską gerai paaiškino, nuramino. Visiems rekomenduoju. Ačiū jums daktare labai,labai. Tik geriausi prisiminimai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jolita Biliuvienė?

Jolita Biliuvienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09322. Licencija galioja nuo 2007-06-29.

Kaip žmonės vertina Jolitos Biliuvienės darbą?

13 žmonių įvertino Jolitą Biliuvienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.