Jolanta Mizeikienė

5 (12 įvertinimų)

Apie Jolantą Mizeikienę

Jolanta Mizeikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jolantos Mizeikienės licencijos numeris yra MPL-09102, licencija išduota 2007-02-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Ačiū už nuoširdų rūpestį , atjautą, kompetenciją ir atsidavimą pacientui. Pastikiu šia šaunia gydytoja !!!

 • Labai šauni gydytoja! Visa mūsų šeima eina pas ją, ir pasitiki ja. Visada grįžę iš apsilankymų pas ją, mes jaučiamės emociškai geriau. Gydytoja, visada paklausia apie kitų šeimos narių sveikatą. Apsilankymo metu, aš jaučiuosi lyg svečiuočiausi pas malonią tetą, jokio diskomforto jausmo. Daugiau tokių gydytojų!

 • Malonus ir kokybiškas aptarnavimas.

 • Esu sios gydytojos pacientas jau ne vienerius metus. Visada bendrauja maloniai, isigilina i simptomus ir visad nustato esama liga. Per daug metu, dar nebuvo taip, kad ji suklystu. Labai maloni ir draugiska gydytoja. Esu daugiau nei patenkintas jos darbu.

 • neatsakingai ziuri i mazus naujagimius neraso siuntimu pasitkrinti pas specialistus,tik greiciau atsikratyti pacientais ir tiek.

 • Mano vaikui ji patinka ir aš ja pasitikiu kaip specialistu.

 • Siaip gal ir ismano savo darbo kazkiek. Man labai nepatinka sios gydytojos nekompetetingumas.Apkalba kitus paciantus dar neisejus is kabineto vieniems.

 • mes patenkinti jos darbu :)

 • ŠAUNI GYDYTOJA, VAIKAI JÄ„ MĖGSTA, GERA ATMINTIS, NEEKSPERIMENTUOJA SU VAISTAIS, PROTINGA MOTERIS, ŠILTAS ŽMOGUS IR DAR DAUG GERU ŽODŽIŲ APIE JOLANTÄ„ GALIMA PASAKYTI. AČIŪ JAI :)

 • kaip medike tai labai kompetetinga labai ilgai reik lauktiir mazai laiko skiria ligonio apziurai ,pas je konvejeriu ligoniai eina

 • šauni gydytoja. labai gerai dirba su vaikais.

 • Nuostabi, profesionali, atidi, šilta gydytoja! Patinka, jog niekada neprirašo vaistų be reikalo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jolanta Mizeikienė?

Jolanta Mizeikienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09102. Licencija galioja nuo 2007-02-14.

Kaip žmonės vertina Jolantos Mizeikienės darbą?

12 žmonių įvertino Jolantą Mizeikienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.