Jolanta Minienė

5 (20 įvertinimų)

Apie Jolantą Minienę

Jolanta Minienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jolantos Minienės licencijos numeris yra MPL-11937, licencija išduota 2008-12-12.

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 5

 • labai gera gydytoja. Puiki. jokių

 • Labai gera gyditoja.

 • Labai gera gydytoja, profesionali, kvalifikuota, rūpestinga. Iškilus netikėtoms sveikatos problemoms visada priima be išankstinio užrašymo. Pas ją gydomės visa šeima ir visi esame patenkinti jos darbu.

 • Labai šauni gydytoja. Dėmesinga. Vaikas jau 12 metų kaip pacientas. Visada ir pas specialistus kai reikia nusiunčia, konsultuoja.

 • Labai gera ir kvalifikuota gydytoja

 • Džiaugiuosi, kad gydausi pas šią gydytoją.

 • Puiki gydytoja. Vaikštau pas ją nuo vaikystės. Esu patenkintas.

 • Puikiai gydo pacientus, visada pagelbėja susirgus.

 • Labai gera gydytoja. Labiausiai man patinka tai, kad ji viską išaiškina, kiekvieną savo žingsnį, diagnozuojant ligą, kokių tyrimų reikia ir kodėl padarė tokią išvadą, o ne kitokią, ką reiškia tyrimų rezultatai ir ką parodo vienas ar kitas rodiklis. Ne tik vaistų išrašo, bet ir pataria, kokių pagalbinių priemonių galima imtis šalia tų vaistų. Niekada nenumoja ranka esant abejonėms, geriau nusiunčia pas kitą specialistą ar paskiria papildomus tyrimus.

 • Nuoširdi,atidi,rūpestinga Gydytoja.Nuoširdus dėkui Jei,ir Slaugytojai. Gražių,viltingų,taikingų,kupinų Dievo Palaimos Naujųjų 2015 Metų!!! Pagarbiai.V.Pečiulienė.

 • Esu begalo laiminga, kad gydausi pas šią nuostabią gydytoją!❤️‍????

 • Ji ne mano šeimos gydytoja, tačiau teko lankytis ir pačiai, ir vesti vaikus. Labai nemaloniai bendrauja, pasipūtusi, grubi. Nors reikiamą pagalbą suteikė, elementaraus žmogiškumo nerasta.

 • Gera gydytoja. Mano vaikai pas ją gydosi. Viskuo patenkinti. Kai buvo mažesni, pati juos vedžiojau. Bendrauja maloniai, ramiai, yra atidi, atsakinga, viską išaiškina.

 • Lankausi pas šią daktarę pirmą kartą. Esu viskuo patenkinta, visada padaro visus reikiamus tyrimus, visada pakonsultuoja, pataria ne tik kaip daktarė, bet ir kaip žmogus. Labai šauni, maloni sesutė su ja dirba. Kaip su žmogumi gražiai bendrauji - jis atsilygina tuo pačiu!

 • kaip antra mama :D

 • Nuostabi gydytoja. Prireikus gydausi pas šią gydytoją jau daug daug metų, ir gydysiuos toliau. Atsakingai žiūri į savo darbą, paskiria tyrimus tiksliai diagnozei nustatyti. Esu ramus eidamas pas šią gydytoją - arba pagydys, arba nedelsiant nusiųs pas reikiamą specialistą!

 • Labai gera gydytoja, tikrai nusimano savo srityje, tikra profesionalė. Rūpestinga, atsakinga ir nuoširdi gydytoja. Kaskart yra malonu pas ją apsilankyti, išsamiai atsako į bet kokius klausimus. Labai džiaugiuosi, kad gydausi pas ją.

 • Puiki gydytoja! Ačiū, kad esate.

 • Geriausia šeimos gydytoja!!

 • Nežinau ar yra geresnės šeimos gydytojos už ją! Labai džiaugiuosi, kad gydausi būtent pas Jolantą Minienę.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jolanta Minienė?

Jolanta Minienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11937. Licencija galioja nuo 2008-12-12.

Kaip žmonės vertina Jolantos Minienės darbą?

20 žmonių įvertino Jolantą Minienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.