Jelena Griniuk

5 (8 įvertinimai)

Apie Jeleną Griniuk

Jelena Griniuk turi Šeimos gydytojo licenciją. Jelenos Griniuk licencijos numeris yra MPL-11579, licencija išduota 2008-09-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Nauios kartos kompetetinga daktarė !!! Puiki, maloni ir rūpestinga gydytoja: viska labai suprantamai paaiškina, moka bendrauti su vaikučiais. Matosi, kad gikrai myli savo darbą ir pacientus. Kad visi gydytojai butu tokie !

  • Lankomės visa šeima , esame gydytojai labai dėkingi už rūpestingumą , profesionalumą . Visada išklauso , pakonsultuoja telefonu nedarbo metu. Esu patenkinta tiek savo vaikų , kuriuos gydo ir prižiūri nuo gimimo, tiek savo ir vyro priežiūra. Ačiū jums už gera žodį ir šypsena !!! Rekomenduojame !!!

  • Maloni ir profesionali gydytoja. Ačiū uz mano mamos gydymą.

  • teko gydytis su 3 metuku dukryte Varenos ligonineje. Nuosirdziai dekoju gydytojai jelenai uz rupesti ir gera gydyma. Labai profesionali daktare !Geriausios jums kloties ir laimes ! Pagarbiai, mazosios pacientes mama Vaida .

  • Mūsų šeimos gydytoja. Puiki gydytoja, kuria pasitikiu ir gerbiu. Padėka Jai.

  • Puiki ir moloni

  • kaimo vietovej giariausias pediatras

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jelena Griniuk?

Jelena Griniuk turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11579. Licencija galioja nuo 2008-09-19.

Kaip žmonės vertina Jelenos Griniuk darbą?

8 žmonės įvertino Jeleną Griniuk. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.