Jelena Bagajeva

4.8 (18 įvertinimų)

Apie Jeleną Bagajevą

Jelena Bagajeva turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Jelenos Bagajevos licencijos numeris yra MPL-04954, licencija išduota 2004-12-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.8

 • Labai maloni gydytoja. Nuodugniai patikrino akis, išsamiai viską paaiškino.

 • Gydytoja visiškai nekompetetinga, neskyrė pakankamai laiko, neįsigilino į tai, dėl ko atėjau, visa konsultacija atlikta atmestinai. Siūlė dėl akinių išrašymo kreiptis geriau i kokią optiką, nes jie prisiims atsakomybę (o matomai ji nenorėjo prisiimti atsakomybės), bet pasakiau, jog ir atėjau tam, jog pasitikrinti regėjimą ir reikia stipresnių akinių...Bendravo nemaloniai, tikrai daugiau nenoriu pakliūti pas šią gydytoją. Ir niekam nerekomenduoju.

 • naudinga ir maloni konsultacija

 • Maloni ir rupestinga gydytoja :) Matosi, kad tikrai myli savo darba ir pacientus.

 • Puiki gydytoja, visada pati einu tik pas ja ir visiems rekomenduoju.

 • puiki profesionale

 • Puiki gydytoja,nuostabus žmogus.Labai palaike, kai mums buvo sunku.Visada randa laiko savo mažam pacientui, kokia užimta bebūtum.

 • Puiki profesionalė, rūpestiga ir maloni.

 • Labai profesionali ir rupestinga gydytoja. Tik jos deka musu sunelis mato si pasauli!

 • Puiki gydytoja. Paaiškina, pamoko.

 • Labai šauni gydytoja. Dirba nežiūrėdama į laikrodį, atsakė į visus klausimus. Išlaikyta ramybė, labai kultūringa ir kantri moteris. Rekomenduoju.

 • Puiki, nuoširdi, žmogiška, šilta, profesionali. Viena geriausių gydytojų, kurią esu sutikusi. Rekomenduoju kaip rūpestingą, savo darbą išmanančią gydytoją iš didžiosios raidės! Linkiu visiems gydytojams turėti tokį pašaukimą savo darbui. 

 • Maloni,profesionali gydytoja.Rekomenduoju!

 • Eiliu ligonineje nera, bet pakliuti\uzsirasyti sunku, daktare veluoja. Eilei reikejo sedeti 30min tam, kad ilasintu lasu ir vel sedeti 30geru min. ir labai neaisku kodel uzsirasant tokios eiles, o zmoniu net ligonineje nera. Kolidoriai tusti. O daktares darbu patenkinti.

 • Labai maloni gydytoja, viska papasakojo graziai paaiskino visa sitaucija. Rekomenduoju ir tikrai nebaisu eiti konsultuotis.

 • Puiki profesionalė, puiki draugiška gydytoja. Įdėmiai išklausė, atliko visus reikiamus tyrimus, kruopščiai priėjo prie problemos. Begalo maloni. Rekomenduoju!

 • Teko ne kartą kreiptis. Profesionali, absoliučiai ja pasitikime. Ači0.

 • Nuostabi gydytoja. Visada dukrytę vedu pas šią puikią savo srities profesionalę. Gydytoja iš pašaukimo. AČIŪŪŪŪŪ

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jelena Bagajeva?

Jelena Bagajeva turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04954. Licencija galioja nuo 2004-12-24.

Kaip žmonės vertina Jelenos Bagajevos darbą?

18 žmonių įvertino Jeleną Bagajevą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.