Irma Spėčiūtė

3.9 (14 įvertinimų)

Apie Irmą Spėčiūtę

Irma Spėčiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irmos Spėčiūtės licencijos numeris yra MPL-12141, licencija išduota 2009-01-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 3.9

 • Iš karto diagnozavo ir pradejo efektyviai gydyti taip ilgai kamavusia letine liga.Labai rekomenduoju.Ačiu labai

 • Labai tiksli, konkreti, atidi gydytoja. Visuomet skiria tyrimus, kai reikėjo, tikrino net retas versijas, be reikalo niekad negavom antibiotikų, ar kitų vaistų. Siunčia pas visus reikiamus specialistus (ir profilaktiškai, kai priklauso) Sąžiningai prižiūri nėštumą ir leliuką. Labai aiškūs ir tikslūs nurodymai, dėl kurių visad ramu. Labai mylim savo gydytoją! :-) ♥️

 • Labai puiki gydytoja, žino net daugiau nei liečia jos kompetencija. Visada aiškus atsakymai su argumentais. Rekomenduoju.

 • Labai patenkinti savo šeimos gydytoja, neturime nusiskundimų ???? taip pat labai dziaugiames sesute Silvija, kuri visada šiltai priima ir moka elgtis su vaikais ????

 • Nuostabi gydytoja, auginu du mažamečius vaikus, kartu su I. Spėčiūtės pagalba. Visus rūpimus klausimus atsako tiksliai, konkrečiai, kompetetingai. Reikia džiaugtis, kad turime tokia gydytoją ir slaugytoją Silviją. Vertinkim Profesionalius specialistus ir jų darbą, o ne meilius žodelius, nes sergančių žmonių Navicko klinikoje tikrai būna daug.

 • Visada malonu užeiti į Dragūnų padalinį. Kolektyvas geranoriškas ir visada besistengiantis padėti. Ačiū gydytojai Spečiūtei ir jos seselei už šiltą bendravimą ir savalaikę kvalifikuotą pagalbą.

 • Protinga , konkreti , siuolaikiska ir kompetetinga daktare. Be reikalo nekisa antibiotiku , issamiai apziuri ir istiria . Ir jos sesute labai maloni - visada padeda rasti iseiti is situacijos, labai geranoriska ir profesionali .

 • Protinga , supratinga ir maloni gydytoja . Mums jau 3 metukai , o augam praktiskai be antibiotiku ., nors sirgom ne karta , Silvijai aciu uz silta bendravima , vertingus patarimus ir geranoriskuma

 • Gera specialistė, tinkamai diagnozuojanti mano negalavimus. Jautri ir maloni moteris. Bėda slaugytoja Silvija. Nesuprantu kaip ją leidžia dirbti su žmonėmis. Testuokite dėl tinkamumo dirbti su žmonėmis.

 • Sauni gydytoja, visa laika vaikams gauname tinkama pagalba, niekada be reikalo nekisa antibiotiku ar kitu vaistu. Labai sauni slaugytoja Silvija

 • Nerekomenduoju. Neatsakingą ir labai grubi gydytoja.

 • Tikiuosi, kad su šia ponia daugiau niekada neteks turėti reikalų. Kam dirbti su žmonėmis, ypač su vaikais, jeigu elementarus žmogiškas bendravimas jums yra svetimas. Neturite teisės nei kelti balso, nei draskyti pacientams akis, o tai darote lygioje vietoje. Turbūt nemaloniausia medikė, kokią yra tekę sutikti.

 • Del didziuliu pilvo apacios skausmu lankiausi pas gydytoja Irma 3 kartus. Prasiau siuntimo pas urologa ar echoskopijai. Pasake nereikia, moterims taip buna, patare tvarkytis su savo emocijomis ir psichine sveikata, pagalvoti, gal verta keisti vyra...Net slapimo tyrime radusi kraujo nieko nedare ir niekur nesiunte tirtis. Tiesiog graziai isprase- esi jauna, sveika, tvarkykis psichologiskai, pergalvok gal santykiuose kazkas netaip, viso gero... Reziume - po menesio skausmu pati nuvaziavau i priimamaji, ta pacia diena nustate inkstu akmenlige ir padare ekstra operacija. Anot operavusio gydytojo viskas galejo baigtis inkstu uzdegimu arba sepsiu. Anksciau, gyd. Irmos Speciutes prasydavau profilaktiniu tyrimu, sakydavo, jei gerai jautiesi, ligu nereikia ieskoti ir niekam jokie profilaktiniai tyrimai tau nereikalingi. Ar siai gydytojai pakanka kompetenciju ? As taip nebemanau. O dar, pastebejau, nuo vasario pradejo dirbti privaciai Northway Klaipeda.. Gal cia tik man vienai taip nepasiseke, bet tikrai niekam nerekomenduoju tokio “gydymo”.

 • Gydytoja tikra buhaltere, pas ja galima eiti tik prireikus siuntimu ir paciam zinant kur ir del ko reikia kreiptis. I sveikatos problematika visiskai nesigilina ir net galvos nuo rasomojo stalo nepakelia! Tokios gydytojos tikrai nerekomenduoju!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irma Spėčiūtė?

Irma Spėčiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12141. Licencija galioja nuo 2009-01-19.

Kaip žmonės vertina Irmos Spėčiūtės darbą?

14 žmonių įvertino Irmą Spėčiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.