Irina Vilkina

3.7 (9 įvertinimai)

Apie Iriną Vilkiną

Irina Vilkina turi Šeimos gydytojo licenciją. Irinos Vilkinos licencijos numeris yra MPL-11679, licencija išduota 2008-10-10.

Irinos Vilkinos licencijos

Irina Vilkina turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-15574
Spaudo Nr.: 2951
Įsakymo data: 2009-07-09
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-11679
Spaudo Nr.: 2951
Įsakymo data: 2008-10-10

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 3.7

  • Gydytoja gera, rūpestinga ir kompetentinga, bet norint pas ją patekti reikia skambinti tiesiogiai į kabinetą, ne per sistemą

  • Nuostabi gydytoja,taktiska ,rupestinga,visada isklauso ir skiria tinkama gydyma ,parenka tinkamus vaistus kurie puikiai tiko ir palengvino mano gydyma,visada malonu eiti pas gydytoja kuri yra puiki savo srities specialiste,labai rupestinga ir puiki sesute dirbanti kartu su gydytoja Valentina,Labai Dekoju daktarei uz jos atsidavima pacientui.Paciente Leokadija Lavrukevič

  • PATYRUSI GYDYTOJA. GAL NE VISADA GALI SKIRTI PAKANKAMAI LAIKO PACIENTUI, DIDELIS KRŪVIS, PACIENTŲ DAUG, TODĖL KYLA PROBLEMA PAS JÄ„ PATEKTI. TAČIAU KAI PAGALIAU PATEKDAVAU, MANO ATVEJU DIAGNOZĘ NUSTATYDAVO TEISINGAI, SIUNTĖ PAS 2 LYGIO SPECIALISTUS IR JOS ĮTARIMAI PASITVIRTINDAVO. 0 DĖL ASMENINIO DĖMESIO, MANAU PARINDINĖ PROBLEMA SISTEMOJE, TIESIOG GYDYTOJUI TURI BŪTI SKIRTA DAUGIAU LAIKO, KAD NESKUBANT IR BE ĮTAMPOS PABENDRAUTŲ SU PACIENTU IR GALĖTŲ RAMIAI PAAIŠKINTI. KAI UŽ DURŲ LAUKIA AŠ PATI PAMIRŠTU KO REIKIA AR KAS RŪPĖJO PAKLAUSTI.

  • Aukstos kvalifikacijos gydytoja, visada paaiskina, pataria. As ja visada pasitikiu, stengiuosi vykdyti nurodymus. Jauciasi, kad dirba naujoviskai, nuolat kelia kvalifikacija. Gera gydytoja turime! Paciente Danuta Gydytoja turi daug pacientu, todel reikia laukti nr pakankamai ilgai. Bet verta !

  • Labai gera gydytoja, mokanti bendrauti ir išklausyti

  • Rūpestinga,paslaugi,pakanti ir kantri įvairaus būdo pacijentams,moka išklausyti kiekvieną,nors kartais gal jau būna ir įkyrios tos dejonesTaktiška,puikus žmogus ir nuostabus specialistas, negailintis nei jegų, nei demesio.Manau,ji viena iš tų gydytojų, kurie davė Hipokrato priesaiką iš pašaukimo.

  • Esu tikrai labai lojali Lentvario ambulatorijai, dali persolano pažįstų asmeniškai, bei tikrai atsitikus nesusipratimui neiskubu rašyti pareiškos ar neigiamo atsiliepimo. Tačiau pakliuvus pas daktarę I.Vilkina pirma karta susiduriau su tokiu nekopentitingumu, nemandagumu ir įžulumu. Paskutiniame mėn. neštumo bėgau su ašarom kuo greičiau išsirašyti iš šios gydimo įstaigos o tuo labiau nuo šios “daktarės”. Gavau iš santaros klinikos rekomandacija pakrtotinam vizitui tik šeimos gydytojas turėjos išrašyti siuntimą, todėl kreipiausi pas savo šeimos gydytojà Iriną Vilkinà. Sulaukiau atsakymą, kad daktarei neįdomu, čia ne jos reikialas ji nieko nedarys ir kad eičiau ten kur iki to laiko ir buvau, o paskutinis klausimas man buvo: “ko tau dar reikia?”. Bei čia ne vienetinis atvėjis, kad galima būtų pasakyti, kad žmogus be nuotaikos buvo, vistiems pasitaiko. Prieš kelis metus I.Vilkina išrašė dekretą mėnesiui ankščiau, mat ji treniravosi bei kažką ne tà paspaudė - ko Jūs čia visi burbuliuojat, čia gi tokia gerbiama daktare, kad, manau, mes jai šiukšlės, ir su mumis neverta žmogiškai bendrauti.

  • Gydytoja, kuri moka tik kritikuoti. Nežiūri savo darbo, mato tik kitus.

  • Tokie gydytojai jau turėtų arba eiti į pensiją arba dirbti ligoninės registratūroje išrašant talonėlius. Šis žmogus, negaliu pavadinti gydytoja, ne tik neišsprendė problemos, bet ir elgėsi žvėriškai. Šaukė ant paciento, nors pati žino, kad pacientas negali nervintis, nes buvo patyręs mikro insultą ir vis dar kenčia to pasekmės. Neišklausė pretenzijų apie paskirtus vaistus, kurie buvo netinkami. Išvarė iš kabineto, nes daugiau nenorėjo matyti paciento. Nepagarbiai bendravo su pagyvenusiu žmogumi. Gerai, kad pacientas kabinete negavo dar vieno insulto. Viskas ką gavau, tai krūvą ašarų, sugadintus nervus ir pablogėjusią būklę.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irina Vilkina?

Irina Vilkina turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11679. Licencija galioja nuo 2008-10-10.

Kaip žmonės vertina Irinos Vilkinos darbą?

9 žmonės įvertino Iriną Vilkiną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.