Irena Macienė

5 (18 įvertinimų)

Apie Ireną Macienę

Irena Macienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Irenos Macienės licencijos numeris yra MPL-00535, licencija išduota 2004-08-13.

Irenos Macienės licencijos

Irena Macienė turi šias licencijas:

Kineziterapeutė
Licencijos Nr.: ASL-01702
Spaudo Nr.: KT002686
Įsakymo data: 2021-07-15
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-00535
Spaudo Nr.: 13268
Įsakymo data: 2004-08-13
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09366
Spaudo Nr.: 13268
Įsakymo data: 2007-06-29

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Labai puiki gydytoja ir kartu dirbanti sesute Laimutė sėkmės Jums darbuke

 • Su savo darbu susitvarko Suprantu kad daug darbo, tikrai rupinasi, bendrauja, bet jauciausi saltas oficialumas

 • Labai gera gyd.mandagi,isklausanti,ismano savo darba.Labai gera su ja dirbanti sesute Laimute.

 • sauni gydytoja, kad visos tokios butu, visi vaikiukai sveikesni butu

 • Puiki gydytoja ir sesute Laima, sekmes joms abiems, Jus labai myli vaikai

 • Nuostabi gydytoja, pati pas ją "užaugau", o dabar ir abu 7 ir 11 metų vaikučius ji gydo. Prieš kelias dienas teko gydytoja kviestis į namus.. tiesa pasakius nesiitikėjau, jog pas 11 metų sūnų ji atvyks, nes kiek esu girdėjusi nenoriai gydytojai važiuoja, o ypač pas didesnius vaikus, bet gydytoja maloniai apžiūrėjo vaiką namuose. Neturiu jokių priekaištų tik galiu pasidžiaugti profesionaliu darbu. Visada atidi ir įsiklausanti, jai galima skambinti ir telefonu, maloniai atsako į rūpimus klausimus. Dar labai džiaugiuosi su gydytoja kartu dirbančia Laimute... labai maloni asmenybė. Ačiū joms abiems.

 • Puiki gydytoja. Du mano sūnūs užaugo jos prižiūrimi. Profesionali, taktiška, maloni, vaikai ją myli. Daugiau tokių gydytojų.

 • Labai sauni gydytoja ir sesute kuri dirba kartu

 • Noreciau padekoti vaiku gydytojai Audronei Macienei uz profesionaluma ir rupestinguma. Gydytoja priima mazuosius pacientus net pasibaigus darbo valandomis. Si medike nuodugniai atlieka savo pareigas bei pasiulo tinkamiausia gydymo metoda. Gydytoja Maciene bei jos sesele Laimute yra puiki komanda! Aciu Jums labai uz demesinguma ir rupestinguma !

 • Pati geriausia mūsų vaikų gydytoja ir puikiausia slaugytoja pasaulyje Laimutė dirba kartu su ja !!! AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ !!!

 • Profesionali. Dėmesinga. Atidi. Maloni. Niekada neskuba įbrukti antibjotikų, be kurių visada ikišiol apsiėjom. Neįsivaizduoju geresnės gydytojos savo dviems vaikučiams. Sesutė Laima Nr.1 Nuo abiejų medikių šypsenų švyti kabinetas.

 • Puiki gydytoja, visiskai pasitikim ir gerbiam. Dazniausiai issisukam be antibiotiku ir ligoniniu, kuriu labai nemegstam : ). Ir sesute Laima pati sauniausia!!!

 • Labai šauni gydytoja. Atsiliepimai tik patys geriausi. Rūpestinga, atsakinga. Visada viską paaiškina.

 • Musu vaika priziurejo nuo pat gimimo. Viskas puikiai, viskas sauniai. Aciu. Uzaugo ir dabar eina i mokykla, nebeserga. Saunu !

 • Kaip norėčiau pasakyti ir aš, kad ji rūpestinga, deja, deja..

 • Ačiū už nuostabią mano vaikų priežiūrą.

 • Nuostabi gydytoja. Labai šauni ir maloni slaugytoja dirba kartu. Puiki komanda.

 • Labai maloni, rūpestinga gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Macienė?

Irena Macienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00535. Licencija galioja nuo 2004-08-13.

Kaip žmonės vertina Irenos Macienės darbą?

18 žmonių įvertino Ireną Macienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Fizioterapeutai

Fizioterapeutai vertina, planuoja ir įgyvendina reabilitacines programas, pagal kurias atstatomos ar gerinamos žmogaus motorinės funkcijos, gerinamas gebėjimas judėti, mažinamas skausmas ir gydomas fizinis nepajėgumas, susijęs su traumomis, ligomis ir kitomis negaliomis, ar vykdoma jo profilaktika. Jie taiko tokius įvairius fizinės terapijos metodus, kaip judėjimas, ultragarsas, šildymas, lazeriai ir kitokius. Atliekamos užduotys: (a) raumenų, nervų, sąnarių ir funkcinių gebėjimų tyrimai, siekiant nustatyti ir įvertinti pacientų fizines problemas; (b) gydymo uždavinių nustatymas kartu su pacientais ir gydymo programų sudarymas, siekiant mažinti fizinį skausmą, stiprinti raumenis, gerinti širdies ir krūtinės ląstos, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo funkciją, atkurti sąnarių judumą, gerinti pusiausvyrą ir koordinaciją; (c) programų ir gydymo būdų, kai naudojamos mankštos, šilumos, šalčio, masažo, manualinės terapijos, vandens terapijos, elektros terapijos, ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių, ultragarso gydomosios savybės, rengimas, įgyvendinimas ir stebėsena gydant pacientus; (d) nurodymų apie už medicinos įstaigos ribų tęstinas procedūras teikimas pacientams ir jų šeimų nariams; (e) informacijos apie pacientų sveikatos būklę ir reakcijos į gydymą fiksavimas medicininių duomenų apskaitos sistemoje, prireikus keitimasis informacija su kitais sveikatos specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę ir visapusišką priežiūrą; (f ) programų, skirtų apsisaugoti nuo dažnai pasitaikančių ligų bei sutrikimų ir jų profilaktikai, sudarymas ir įgyvendinimas; (g) fizioterapeutų padėjėjų ir kitų specialistų darbo priežiūra.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.