Irena Cadkienė

4.7 (12 įvertinimų)

Apie Ireną Cadkienę

Irena Cadkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irenos Cadkienės licencijos numeris yra MPL-08449, licencija išduota 2006-07-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.7

 • Nuostabi daktare: svelni, rupestinga, protinga.

 • Susidūriau su šia gyditoja, kai ji budėjo naktį. Ji buvo atsakinga, atliko visus tyrimus, priešingai negu tikėjausi iš budinčio naktį gyditojo (turėjau jau tokią neigiamą patirtį). Likau labai patenkinta šios gydytojos darbu. Rekomenduočiau visiems.

 • Ši gydytoja prižiūri mūsų šeimą jau senai. Tikrai nuostabi, puiki, nuoširdi, patikima specialistė, esant reikalui, su ja galima asmeniškai susisiekti. Niekada dėl to nėra supykusi ar nesuradusi laiko, net savaitgalį, kai skambinau dėl aukštos temperatūros ar aukšto kraujo spaudimo. Jaučiame jos nuoširdumą, supratingumą ir dėmesingumą...Rekomenduoju ją visiems žmonėms:)))

 • Puikus specialistas .

 • Labai gera gydytoja!

 • Ši gydytoja prižiūri mūsų šeimą jau senai. Tikrai nuostabi, puiki, patikima specialistė, esant reikalui, su ja galima asmeniškai susisiekti. Niekada dėl to nėra supykusi ar nesuradusi laiko, net savaitgalį, kai skambinau dėl aukštos temperatūros ar aukšto kraujo spaudimo. Jaučiame jos nuoširdumą, supratingumą ir dėmesingumą...

 • Super Gydytoja is didziosios raides!

 • Nuostabi gydytoja, suprantanti sergantį žmogų. Negaili savo laiko bendraujant su pacientu. Profesionaliai dirba savo darbą, atidi ir rūpestinga.

 • labai nuostabi, dėmesinga ir profesionali gidytoja.

 • Didelis ačiū gydytojai už paprastą žmogišką rūpestį senam žmogui ir nuošrdžią bei profesionalią pagalbą iki jo išėjimo anapus.

 • Puiki gydytoja :)

 • 1,5metuku vaikas susirgo laringitų gydė beveik tris menesius ir nemate kad plauciuose karkalai kol viskas pasibaige privacia klinika nes pas sia dakare vedziojau kelis kartus persavaite savo inciatyva sakau jam blogai o dakare sako jus issigalvojat geri kraujo tyrimai viskas baigesi plauciu uzdegimu kuri privacioj klinikoj iskart pastebejo

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Cadkienė?

Irena Cadkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08449. Licencija galioja nuo 2006-07-17.

Kaip žmonės vertina Irenos Cadkienės darbą?

12 žmonių įvertino Ireną Cadkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.