Irena Banevičienė

4.8 (16 įvertinimų)

Apie Ireną Banevičienę

Irena Banevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irenos Banevičienės licencijos numeris yra MPL-06407, licencija išduota 2005-03-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Labai džiaugiuosi, kad ji mano šeimos daktarė. Nuostabi, rūpestinga, atsakinga. Rekomenduoju.

 • NUOSIRDI Tikra gydytoja

 • Pati šauniausia gydytoja. Lankosi visa mūsų šeima. Visada duoda patarimų ir rūpinasi, siunčia įvairiems tyrimams, kad iki galo viską išsiaiškintų.

 • Labai maloni, dėmesinga gydytoja.

 • Tai labai profesionali, atidi ir rūpestinga gydytoja. Moka bendrauti su ligoniais ir visada labai stengiasi padėti.Esu labai dėkinga.

 • Dėkoju už žmogiškumą ir rūpestį.

 • Lankausi pas šią gydytoją nuo 1991 m., galiu drąsiai sakyti, jog tai be galo nuoširdi gydytoja, atidi, rūpestinga. Apie ją galėčiau pasakyti tik pačius šilčiausius, geriausius žodžius. Kiek turėjau sveikatos problemų - visos jos buvo išspręstos šios gydytojos nuoširdaus, dėmesingo požiūrio bei veiksmų dėka. Nuoširdus AČIŪ, Gydytoja!

 • nuostabi gydytoja, visada arti paciento, gera specialistė.

 • labai džiaugiuosi, kad esu šios gydytojos pacientė. puiki specialistė, maloni.

 • geriau pasijuntu vien tik pabendravusi.maloni,nuoširdi

 • GYDYTOJA iš didžiosios raidės. Ne veltui tiek pacientų turi.

 • Maloniai bendraujanti,lankausi daug metų ir esu patenkinta

 • labai rūpestinga, atidi, dėmesinga daktarytė

 • Tikra šio darbo profesionalė, labai maloni gydytoja.

 • Puiki gydytoja. Visiems rekomenduojam.

 • Likau nusivylus šia moterimi. Negaliu pavadinti jos gydytoja, davusia Hipokrato priesaika. Nesuteike jokios pagalbos, net nesiteike bendrauti, nors pasakiau kad 2 dienas pakilusi temperatura. Labai liudna..

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Banevičienė?

Irena Banevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06407. Licencija galioja nuo 2005-03-07.

Kaip žmonės vertina Irenos Banevičienės darbą?

16 žmonių įvertino Ireną Banevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.