Inga Brežinskienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Ingą Brežinskienę

Inga Brežinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ingos Brežinskienės licencijos numeris yra MPL-07281, licencija išduota 2005-08-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Trys šeimos nariai pas ją. Vertinu už tai, kad su ja galima laisvai kalbėtis kaip lygus su lygiu. Visada mandagi, labai paprastai, suprantamai bendrauja. Turi marias pacientų ir kartais būna užsilaksčius, bet bendrauja vis tiek maloniai. Dar labai įstrigo vienas momentas kai ji pamačiusi vaiką pasakė "nežinau kas čia" ir iš karto davė siuntimą į ligoninę. Dėkui, kad geba taip pasakyti. Ne viesiems užtenka drąsos. Jos dėka tą kartą mano vaikui diagnozavo rimtą ligą iš labai menkų pirmųjų požymių. Man tai viena iš geriausių sutiktų gydytojų.

  • Tai mūsų šeimos gydytoja. Apie tokią tik svajoti gali... dėmesinga, mandagi, tikra profesionalė.

  • Atsižvelgiant į tai, kad esu labai neigiamos nuomonės apie Lietuvos gydytojus, tai ji bene pati puikiausia mano sutikta gydytoja. Konsultuoja labai išsamiai ir atidžiai, nesistengia brukti antibiotikų pirmai progai pasitaikius, nemoralizuoja, jei nevykdai visų jos, kaip gydytojos, nurodymų ar atsisakai tam tikrų procedūrų. Žodžiu, tolerantiška, draugiška ir profesionali. Mano visi trys vaikai prirašyti pas šią gydytoją.

  • Gera gydytoja. Niekada nebuvo problemų dėl priėmimo, visą laiką randa laiko, išklauso ir pataria.

  • rupestinga, maloni gydytoja. Su ja lengva bendrauti. Profesonali savo srityje.

  • rūpestinga

  • labai nuostabi gydytoja. jei turi koki nors skausma, ar skunda del sveikatos, tai niekada nepraleidzia pro pirstus, o visada patikrina, ir nukreipia pas specialista ar panasiai.

  • Labai maloni gydytoja. Rūpestingai, atidžiai apžiūri, išklauso, pataria. Labai paprasta su ja bendrauti.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Inga Brežinskienė?

Inga Brežinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07281. Licencija galioja nuo 2005-08-08.

Kaip žmonės vertina Ingos Brežinskienės darbą?

8 žmonės įvertino Ingą Brežinskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.