Inesa Šeršniova

4.3 (12 įvertinimų)

Apie Inesą Šeršniovą

Inesa Šeršniova turi Šeimos gydytojo licenciją. Inesos Šeršniovos licencijos numeris yra MPL-11474, licencija išduota 2008-08-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.3

 • Lankiausi vieną kartą, atsitiktinai, nes mano šeimos gydytoja tuo metu nedirbo, o man reikėjo skubios pagalbos. Tik po gydymo supratau, kokia profesionali ši gydytoja. Jos priskirti vaistai buvo tokie tikslūs, kad man po 4-5 dienų visiskai pagerėjo, net pati tokio gero rezultato nesitikėjau. Ir buvusios ligos simptomai manęs nebekamuoja, jie dingo. Džaugiuos, kad yra dar Lietuvoje aukštos kvalifikacijos gydytojų. Ačiū, Jums gydytoja.

 • Labai maloni gydytoja, kurios nekeisčiau. Jau daug metų gydausi pas šią gydytoją ir esu patenkinta jos kopetencija. Ačiū.

 • Vaiko gydytoja, visada ir pofilaktiskai sutikusi paklausia kaip sekasi, maloni, dalykiska. Skiria visus reikiamus tyrimus, siuncia papildomoms konsultacijoms savo iniciatyva. Kas auginant vaika pliusas konsultuoja ir telefonu. Visada nuramins ir pasiulys geriausia sprendima. Stiprius vaistus skirs tik pagal indikacijas ir po visu tyrimu

 • Gydytoja yra profesionali, turi labai puikią intuiciją, tarytum rentgenas mato ligas. Bendrauja dalykiškai, tiksliai, negaišina pacientų laiko (netenka laukti už durų), stiprių vaistų imasi tik kraštutiniais atvejais, pirmiausia tinkama nukreipia tirtis. Ji yra išgelbėjusi ne vieno žmogaus gyvybę ir sveikatą anksti diagnozuodama ligą.

 • Iš tiesų nepaprastai profesionali ir dalykiška gydytoja. Tikrai netiks ligų ieškantiems ar mėgstantiems paspėlioti kas galėtų būti. Esant poreikiui visuomet skiria reikiamus tyrimus, jų rezultatus aptaria su pacientu.

 • Nors buvau vieną kart, tačiau skyrė konsultacijas, kurių mano gydytoja net nesiūlė per 3 metus. Dėkinga už rūpestingumą

 • Aciū gydytojai už konsultacijas atidumą ir gydymą

 • ieško ir randa

 • netingi dirbti ir jei turi kokiu sveikatos problemu, tai tirs to priezastis iki galo. dirba neatmestinai.

 • Atsižvelgia į nusiskundimus, bendrauja dalykiškai. Nepasako diagnozes ar įtarimų.

 • Su gydytoja teko bendrauti dėl gauto teigiamo covid-19 testo, skambino kaip budinti gydytoja, nes mano šeimos gydytoja atostogavo. Gydytoja nesigilino į ligos simptomus, izoliaciją paskyrė nuo gauto tyrimo rezultato, o ne nuo atsiradusių simptomų, kaip kad numato įstatymas ir ką viešai skelbia NVSC savo puslapyje. Į kalbas nesileido, pasirinko lengviausią būdą ir daugiau nieko nekomentavo. Teisybės teko ieškoti kitur. Nerekomenduoju, nes gydytoja net nesistengia išklausyti, pasirenka jai patogesnį ir lengvesnį būdą turėti mažiau darbo.

 • Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus, visiškai nesidomėjo, neteikė jokių pasiūlymų. Bendravimo tonas - kartais net pakeltas. Jokio nuoširdumo dirbant savo darbą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Inesa Šeršniova?

Inesa Šeršniova turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11474. Licencija galioja nuo 2008-08-04.

Kaip žmonės vertina Inesos Šeršniovos darbą?

12 žmonių įvertino Inesą Šeršniovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.