Indrė Beržinienė

5 (4 įvertinimai)

Apie Indrę Beržinienę

Indrė Beržinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Indrės Beržinienės licencijos numeris yra MPL-17668, licencija išduota 2012-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 5

  • Tai nuostabi gydytoja, atrodo pažįstam ją tik 3 metus, bet jau galėčiau čia tiek daug gero prirašyti. Visa šeima didžiuojamės savo gydytoja ir visi esame sveiki jos dėka. Manau radome tą tikrą daktarą su įgimta dovana - rūpintis kitais, padėti žmogui, ypač pačiam mažiausiam. Šiandien teko kalbėtis telefonu dėl tyrimų ir pokalbio gale aš paklausiau, kaip jai sekasi dirbti tokiu sunkiu metu, ir žinote, tikėjausi, atsakymo, jog labai sunku, žmonės pikti, šaukia ir panašiai... tikrai manau jog šeimos daktarams šiuo metu yra labai sunku dirbti, tačiau ji atsakė: "gaila žmonių... tiek daug liūdnų situacijų dėl šios, esamos padėties". Manau šis jos atsakymas, pasako viską. Ir dar manau, jog ateityje, pas ja nebeliks vietos, tad skubėkite registruotis ;) Ačiū daktarei. Au. Li. ir To.

  • Puiki gydytoja

  • lankomės visa šeima. nuostabi gydytoja. rekomenduojame

  • Labai rupestinga.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Indrė Beržinienė?

Indrė Beržinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17668. Licencija galioja nuo 2012-07-04.

Kaip žmonės vertina Indrės Beržinienės darbą?

4 žmonės įvertino Indrę Beržinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.