Ilona Janonienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Iloną Janonienę

Ilona Janonienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Ilonos Janonienės licencijos numeris yra MPL-12189, licencija išduota 2009-01-23.

Ilonos Janonienės licencijos

Ilona Janonienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-05919
Spaudo Nr.: 16657
Įsakymo data: 2005-01-05
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-12189
Spaudo Nr.: 16657
Įsakymo data: 2009-01-23

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Labai gera gydytoja, maloni, nuoširdi,rūpestinga.

 • Labai rūpestinga,miela gydytoja.

 • savo darbo fanatike,miela,puikiai dirbanti.

 • Sauniai dirbanti,rupestinga,ismananti savo darba gydytoja.

 • puiki,rupestinga gydytoja

 • Labai puiki gydytoja, širdies žmogus. Ji visad pakonsultuos, kad ir yra užsiėmusi su kitu pacientu. Gydytoja, jus esat labai nuoširdi ir profesionali:) Ačiū jums už rūpestingumą ir gerumą mums. Mija G.

 • Labai puki gydytoja: ir kaip specialistė, ir kaip žmogus, nuoširdi, jautri, dėmesinga.

 • Labai maloni gydytoja. Ne tik medicininiais patarimais, rūpestingumu, neabejingumu pacientams. Jos žmoniškumas, švelnumas, tolerancija sveikiau nuteikia tiek mažą tiek seną. Nesvanaudiškai ieško priemonių, kaip padėti ligoniui, visada taktiška.

 • nuostabi gydytoja

 • Sveikinu Jus Gerb.Gydytoja Ilona Janoniene su Mediko diena.dekoju uz nuosirdu darba su pacientais,uz meile mediko profesijai,meile,atiduma,nuosirduma,pagarba pacientams.uz tai,kad neskaiciuojate darbo valandu,priimate visus ,neziurint,kad jau senai baigesi darbo valandos.Pacientai nekantriai laukia ir laimingi ,kad turi tokia nuostabia seimos gydytoja,kuria gali didziuotis ir vadinti tarsi mama,globeja.Jus tarsi motina Tereza ,tarsi baltas taikos balandis glaudziate visus po savo sparnu ir sildote savo nuosirdumu,kiekviena pacienta sutinkate ir palydite malonai sypsena,palinkite sekmes ir zodziu (iki)....vadinasi dar susitiksime ir Jus lauksite musu.Aciu Jums miela Gydytoja uz skambucius ,uz zinutes,kurios mums brangios.Su svente Jus Gydytoja,sveikatos sveikatos,kad dar ilgai Jusu kabinetas butu paguoda ir viltis pacientams....

 • Puiki gydytoja ir profesionalumo ir žmogiškumo prasme.

 • Nuoširdžiai dėkoju Kaišiadorių ligoninės gydytojui dermatovenerologui Arijui Gorinui už profesionalumą ir begalinį dėmesį ligoniams.Ypač nuoširdus ačiū už rūpestingą gydymą ir auksines rankas,gerą nuotaiką ir paprastą žodį,suteikiančius jėgų ir noro pasveikti.Tai gydytojas iš didžiosios raidės,savo srities profesionalas.Su didžia pagarba pacientas Vytautas Palubinskas.Kaišiadorys.

 • Gera specialistė, kantri, rūpestinga, visada atrandanti laiko išklausyti ir patarti

 • puiki,nuostabi gydytoja. tokiu paieskoti reikia....

 • Puiki gydytoja

 • Vizitas pas gerb.gyd.Ilona Janoniene,tai vizitas pas nuostabios sielos gydytoja,kurios sypsnys,svelnus,padrasinantys zodziai islieka ilgam,tai gydytoja ,kuriu sutiksi retai,Ji visada patars,paguos,neleis nusiminti,kai pazvelgi i gydytojos melynas akis,kurios yra jos sielos veidrodis,pamatai juose pagarba pacientui,meile zmogui,atsakomybe uz paciento bukle.gydytoja visada kantriai isklauso musu,pacientu prasymus.visada stengiasi patarti,tai gydytoja,kuriai gali paskambinti ir po darbo valandu,pasiguosti,tai gydytoja,kuri neskaiciuoja darbo valandu,visada priima pacientus ir pasibaigus jos darbo laikui.Jos ,gyd.kabinetas,tai tas kampelis i kuri verziasi pacientu sirdys,tai Moters centro gintarelis,deimantas,kuriai mes tariame nuosirdu Aciu1 .Linkime gerb.gydytojai sveikatos,kantrybes ir dar ilgus ilgus metus mus gydyti,buti visada jaunai,buti saulute sio centro......

 • Gerb.Gydytoja ILONA JANONIENE.siuo metu Jus atostogaujate,toli nuo musu,taciau mes tikime ir jauciame,kad Jus musu nepamirstate,kaip ir mes Jusu.Jus paskambinate mums,siunciate zinutes,klausiate kaip jauciames,prasote neliudeti,juk atostogos kazkada baigsis....o mes jUSU pacientai laukiame SU nekantrumu is trumpu atostogu.....nes zinome kad ,kai gydytoja salia,gali Jai paskambinti bet kuriuo paros metu,Ji visada pades,patars,paguos,nuramins.Kartais norisi paklausti Jusu is kur pas Jus tiek energijos,tiek nuosirdumo pacientams.Po naktinio budejimo,po bemieges nakties Jus skubate i Moters centra ir vel su sypsena,gera nuotaika.pasitinkate savo pacientus.Kartais mes Jus iskaudiname,patys to nenoredami,taciau Jus mums atleidziate,skambinate,siunciate zinutes,mes Jusu atsiprasome....bet tos zinutes mums padeda gyventi,tiketi,nenusivilti,,,,mes kartu ismokome rasyti zinutes.kurios tapo tarsi priklausomybe.Atsiprasome,kad daznai Jus trukdome,bet Jus musu viltis.....tikejimas zmogumi,gyvenimu,tikejimas gydytoju.Jus gydytoja is pasaukimo,meiles medicinai,zmonems.Yra daug gydytoju su kuriais gali kalbetis,taciau tik vienetai gydytoju ,kuriems gali kazka pasakyti....ne tik apie liga,bet ir apie savo seimos problemas,sielos skausma,nerima,Jus visada mus isklausote...Dekojame,kad Jus esate tokia nuostabi gydytoja,aciu Jums uz viska........

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ilona Janonienė?

Ilona Janonienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12189. Licencija galioja nuo 2009-01-23.

Kaip žmonės vertina Ilonos Janonienės darbą?

17 žmonių įvertino Iloną Janonienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.