Ilma Vilčinskaitė

5 (13 įvertinimų)

Apie Ilmą Vilčinskaitę

Ilma Vilčinskaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Ilmos Vilčinskaitės licencijos numeris yra MPL-07275, licencija išduota 2005-07-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Tik šios nuostabios gydytojos dėka,jos atsidavimu darbui galiu švęsti savo antrą gimimo diena. Jos gydymu,rūpinimosi likau gyva ir sveika. Ačiū Jums Gydytoja!!!

 • labai gera gydytoja

 • Profesionali specialistė, nuoširdi ir mylinti savo darbą

 • Nepaprastai maloni ir gerai savo darbą išmananti gydytoja

 • Labai nuosirdi gydytoja. Viskuo rupinosi labai atsakingai. Tyrimus dare ir paaiskino viska labai paprastai, bet ne prastai. Aciu labai

 • Didziausia pagarba siai gydytojai.Nuosirdi,atidziai isklause,supratinga ir aukstos darbo kulturos,saunuole moteris.Sėkmės JUMS,ir aciū

 • Labai gera,rūpestinga gydytoja,savo srities profesionalė.

 • Labai gera specialistė, puikiai išmano savo darbą. Profesionaliai ir labai labai atsakingai atlieka fibrokolonoskopijas.

 • Maloni gydytoja su gražia šypsena

 • Gera specialiste,smulkiai isaiskino.

 • SUPERINE GYDYTOJA,ACIU JAI UZ ISGELBETA VYRO GYVYBE

 • Puiki jauna gydytoja.

 • puiki gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ilma Vilčinskaitė?

Ilma Vilčinskaitė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07275. Licencija galioja nuo 2005-07-20.

Kaip žmonės vertina Ilmos Vilčinskaitės darbą?

13 žmonių įvertino Ilmą Vilčinskaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.