Ijola Kapcevičienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Ijolą Kapcevičienę

Ijola Kapcevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ijolos Kapcevičienės licencijos numeris yra MPL-08989, licencija išduota 2007-01-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Pati geriausia specialistė!

 • Puiki gydytoja. Lankausi ne vieneri metai, niekada nekilo nesklandumų.

 • Profesionali savo srities žinovė. Išsamiai paaiškina diagnozę, atsako į rūpimus klausimus. Esant reikalui, konsultuoja telefonu. Kruopščiai ir nuoširdžiai atlieka savo darbą. Lankomės visa šeima jau daug metų.

 • Labai dėmesinga, puikiai išmanti savo darbą gydytoja. Visa šeima lankomės pas šia gydytoja jau daug metu ir niekada nesame turėję jokių nusiskundimu. Kartais tenka palaukti net ir užsiregistravus.

 • Profesionali gydytoja.

 • Gera šeimos daktare, viską rūpestingai paaiškina.

 • gydo mano vaikus jau 20 metų, nuo naujagimių iki studentų pas ją lankomės. Visada galima susisiekti telefonu, nėra problemų registruojantis, priima atvykus per 30 min; išsamiai paaiškina, galima pasikonsultuoti, pasitarti, jokių problemų nėra buvę.

 • Labai gera gydytoja, turinti didelį žinių bei patirties bagažą. Puikiai moka bendrauti, smulkiai ir tiksliai išaiškina informaciją bei visada palieka teisę spręsti ir rinktis pačiam pacientui.

 • Tikrai šauni gydytoja, pas kurią malonu lankytis.

 • labai puiki gydytoja

 • Labai nemaloni gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ijola Kapcevičienė?

Ijola Kapcevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08989. Licencija galioja nuo 2007-01-18.

Kaip žmonės vertina Ijolos Kapcevičienės darbą?

11 žmonių įvertino Ijolą Kapcevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.