Apie Igor Toker

Igor Toker turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Igor Toker licencijos numeris yra MPL-13356, licencija išduota 2009-04-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.6

  • Labai protingas gydytojas ir išmintingas žmogus.

  • Labai atsakingai parinko gydymo planą. Kasdien teiravosi kaip jaučiuosi ir tikrino būklę, kuri iš priešoperacinės stipriai pagerėjo.

  • Pajutęs specifinius skausmus , skubiai kreipiausi į mokamą konsultaciją . Tai buvo lygiai prieš metus . Gydytojas I. Toker maloniai priėmė , viską aiškino . Ir nustatė , kad skausmai ne proktologinio pobūdžio , o stuburo apačioje ----dėl slankstelių defekto . Su gydytojo išvada paskui kreipiausi į Kalniečių polikliniką , gavau procedūras . A.Grinevičius , 2019 - 02 -14 d. pacientas.

  • Operavo mano 76 metu teveli. Profesionaliai atliktas darbas. Jokiu komplikaciju po operacijos, jokiu metastaziu po 12 men.. Aciu jam.

  • profesionalus,rupestingas, aciu uz gerai atlikta operacija ir pooperacine prieziura. SVEIKATOS mielas gydytojau.

  • Labai profesionalus gydytojas, jis operuoja kaip Dievas, rūpestingas ir labai geras.

  • Rūpestingas. Padaro klaidų.

  • Puikus chirrurgas keripkites ir nenusivilsit.

  • geras

  • Arogantiskas gyd..atėjau konsultacijai apziurejo ir pasake operacija jai nori..išoperavo..net nepaklause kaip jauciuosi.tik atejes pasakė ryt namo..ir daugiau nemaciau.db po operacine bukle baisi..nezinau kaip palengvinti..like guzai..nez ar tik nereiks kartot baisios opercijos..nerekomenduociau tokio gyd.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Igor Toker?

Igor Toker turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13356. Licencija galioja nuo 2009-04-03.

Kaip žmonės vertina Igor Toker darbą?

10 žmonių įvertino Igor Toker. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.