Ignas Zasimavičius

5 (11 įvertinimų)

Apie Igną Zasimavičius

Ignas Zasimavičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Igno Zasimavičiaus licencijos numeris yra MPL-17601, licencija išduota 2012-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • +++. Tik geriausi atsiliepimai!

 • Puikus gydytojas, lankomes visa šeima. Greitai reaguoja, puikiai moka naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, kas svarbu per pandemiją. Žino kur rasti nežinomą informaciją, tad visada padės. Manau svarbiausia šeimos gydytojui būti puikiu sveikatos paslaugų vadybininku, koks ir yra šis gydytojas. Nesusidūriau su jokiomis problemomis.

 • Jokių nusiskundimų kol kas neturiu. Pas šį gydytoją esame prisirašiusios abidvi su dukra. Gydytojas konkretus, atsako į rūpimus klausimus, visi iki šiol buvę susirgimai buvo sėkmingai išgydyti. Vienintelis dalykas ko norėtųsi, tai kad gydytojas iš anksto praneštų apie artėjančius skiepus, priklausomus nemokamus tyrimus (pvz. metinius kraujo ir tt).

 • labai taikliai ir anksti vaikui diagnozavo Laimo liga, nors mes net neitareme. Aciu, gydytojau , uz rupesti

 • Nuosirdus ir gan atviras gydytojas, Visada padeda bedoje. Dziaugiames, kad perejome i sia klinika ir pasirinkome si puiku gydytoja

 • Super gydytojas. Kad tokiu butu kuo daugiau!

 • Labai malonus, atsakingas gydytojas. Atidžiai išklausė visus nusiskundimus, skyrė laiko ligos diagnozei, išgydė mano problemą. Rekomeduočiau šį gydytoją savo draugams ir artimiesiems.

 • Pacientė

 • Dziaugiames, kad Pavilny dirba toks saunus daktaras

 • Puikus gydytojas, visada iskaluso ir parenka tinkama gydyma. Tirkai rekomenduoju

 • Kolkas dar jaunas bet ateiti tikiu, kad bus geru daktaru 2016

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ignas Zasimavičius?

Ignas Zasimavičius turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17601. Licencija galioja nuo 2012-06-29.

Kaip žmonės vertina Igno Zasimavičiaus darbą?

11 žmonių įvertino Igną Zasimavičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.