Ieva Žentelienė

3.1 (10 įvertinimų)

Apie Ievą Žentelienę

Ieva Žentelienė turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Ievos Žentelienės licencijos numeris yra MPL-23796, licencija išduota 2019-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 3.1

  • Buvau del visa gyvenima besitesianciu ir nejuokais blogejanciu simptomu. Nenorejo is pradziu nes padaryti echoskopijos ir tiesiog prirase K. O kad toliau pasigilinti i situacija, pilnai isklausyti ar paklausti ar nepatiriu dar kokiu simptomu. Visiskai jokio intereso moteru sveikatai. Ir yra daug tokiu moteru, kutios kaip as dirbti nebegali beveik, nuskausminamuosius kaip saldainius vartoja, ir jai neidomu nei paskirti gilesniu tyrimu ir kitu dalyku. Kalbos stilius pasaipus ir atgrasus. Neikite pas sia gydytoja, jri norite, kad isklausytu ir bandytu padeti. Nes ji ne tokia.

  • Imu galvoti, kad puikūs atsiliepimai apie gydytoją yra iš privačios klinikos pacienčių, nes lankiausi pas šią gydytoją Antakalnio poliklinikoje ir galiu pasirašyti po kiekvienu prieš tai komentavusių moterų žodžiu - "akių vartymas", "šiurkštus, žeminantis ir kaltinantis tonas". Išdėsčiau savo juntamą diskomfortą, prašiau apžiūros, bet ginekologė nė nepajudėjo iš kėdės, pasiūlė keisti mitybą (nors nė nepaklausė kaip maitinuosi) ir kreiptis į vaistininkus, nes jie puikiai geba patari tokiose situacijose! Vaistininkus!!! Nenoriu apie savo negalavimus aiškinti vaistininkams, tam ir atėjau pas ginekologę apžiūrai, eikvojau savo laiką, ir išėjau su patarimu keliauti į vaistinę! Labai gaila, kad tokios specialybės gydytojai nesupranta, kad visi mūsų nusiskundimai ir negalavimai yra labai jautri ir intymi situacija. Teks ieškoti kitos gydytojos, turinčios empatijos ir meilės savo darbui, bet labai viliuosi, kad mamos su jaunom dukrom neapsilankys pas šią gydytoją, arba nepataikys "ant" tokios jos nuotaikos, kaip teko man, nes išgąsdins jaunas merginas ilgam. Linkiu gydytojai ir valstybinėje poliklinikoje dirbti ir vadovautis tokiais standartais, kaip ir privačioje.

  • Gydytoja be empatijos, kalbėjo žeminančiai, lyg mano turimi nusiskandimai sveikata yra išgalvoti.

  • Pas gydytoją lankiausi Antakalnio poliklinikoje. Nuo pat įėjimo į kabinetą, gydytoja kalbėjo ganėtinai šiurkščiai, sutikčiau, kaip minėjo čia kita pacientė, dėl akių kraipymo. Į nusiskundimus atsakymus dėstė kaltinančiu tonu, į vizito pabaigą bijojau ir ne taip pajudėti, kad manęs neaprėktų. Matau, kad gydytoja turi ir gerų atsiliepimų, bet aš asmeniškai po šio vizito jaučiausi labai blogai, tad pas gydytoją tikrai negrįšiu.

  • Nuostabi gydytoja! Nuoširdžiai negaliu įsivaizduoti kuo ji, kaip gydytoja, gali kam nors nepatikti. Pirmą kartą Antakalnio poliklinikoje apsilankiau pas ją profilaktiškai - nuo to laiko nenoriu lankytis pas jokį kitą specialistą. Po to pas ją lankiausi dar ne vieną kartą, galbūt ne su tokiomis rimtomis bėdomis, kaip kitos moterys, tačiau labai stengiuosi tinkamai prižiūrėti savo sveikatą. Gydytoja visuomet atidžiai išklauso mano galbūt net kartais kiek perdėtus pastebėjimus, kantriai paaiškina viską labai detaliai ir atsako į visus klausimus maloniai, man suprantamais būdais, stengiasi atlikti viską, kas man padėtų jaustis geriau. Tvirtai manau, kad tai - gydytoja profesionalė - kurianti jaukią, draugišką ir supratingą atmosferą bei besistengianti palaikyti gerą ne tik fizinę, bet ir psichologinę būseną. Rekomenduoju ir linkiu kiekvienai moteriai patekti pas tokią ginekologę, kaip Ieva.

  • Puiki gydytoja. Labai atidi, sulaukiau tinkamos konsultacijos ir patarimų. Tikrai rekomenduoju.

  • Labai gera, švelni, maloni gydytoja, atsako į visus klausimus, negaili savo laiko.

  • Nuostabi gydytoja. Atidi, maloni.

  • Sveiki, p. Greta, Dėl duomenų apsaugos neviešinsiu duomenų susijusių su jūsų ir vaikelio sveikata, tačiau galiu pasakyti, kad taip viešai kalbėti ir gąsdinti neturėtumėte: buvote konsultuota kelios sav. prieš gimdymą ir III lygio stacionare ir Perinataliniame centre. Be visa ko atlikti visi tyrimai ir netgi rekomenduoti ir atlikti papildomi. Nekomentuosiu nei kolegų darbo nei kitų dalykų, komentarų, nors apie ką kalbate - daug netiesos.. Deja, nesame Dievai, kartais neįmanoma visko numatyti iš anksto, aplenkti kažkokių patologijų ar kitų klinikinių situacijų- tai mūsų darbo dalis. Tiesiog pasidžiaugsiu, kad jau esate sveikos ir išleistos šventėms į namus. Auginkite žmogų atsakingą, stiprų, išugdykite empatiją ir pakantumą, meilę artimam Gydytojai irgi žmonės- ne draugai, bet tie tyliai ir kantriai dirbantys, tie, kuriems jūs rūpite. Dirbame labai sunkų atsakingą darbą- nes paprasčiausiai jį labai mylime. Atgalinio ryšio nebesitikime, bet ... Nesitikiu atsiprašymo, bet norėtųsi daugiau pagarbos, pakantumo. Linkiu jums likti sveikoms. Gydytoja Ieva

  • Niekada gyvenime net nesugalvokite nėštumo priežiūros patikėti šitai personai!! Dar ilgiau būčiau palaukus su jos atsakymais į klausimus ir nusiskundimus "džiaukis, kad svoris neauga" būčiau netekus savo mergytės! Svoris atsiliko 3 savaitėm, ne trim dienom, o jinai nesugebėjo net to pamatyti, gydytojai darantys extra cp buvo pakraupę tokiu aplaidumu!! Šitos šundaktarės "dėka" vaikas jau trečia para ne su manimi, o intensyvios terapijos skyriuje! Pasirūpinus savo mergyte, užsiimsiu tikrai skundu ir tokios "gydytojos" veiklos patikrinimu..

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ieva Žentelienė?

Ieva Žentelienė turi Gydytojo akušeris-ginekologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23796. Licencija galioja nuo 2019-06-28.

Kaip žmonės vertina Ievos Žentelienės darbą?

10 žmonių įvertino Ievą Žentelienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.