Ida Liseckienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Idą Liseckienę

Ida Liseckienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Idos Liseckienės licencijos numeris yra MPL-11129, licencija išduota 2008-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Nuostabi daktarė, labai atidi, supratinga, profesionali. Kad daugiau tokių daktarų ir gydymas sklandus, ir diagnozės greitai nustatomos.

  • Nuostabi Daktarė, labai atidi, atsakinga, profesionali. Tai daktarė iš didžiosios raidės, žmogus dirba darbą iš pašaukimo. Mūsų šeima labai laimingi, kad ji prižiuri mūsų sveikatą.

  • Nors lankausi gana retai, gydytoja yra profesionali, tiksli, nukreipia reikiama gydymo linkme, pasiūlanti tyrimus.

  • Labai faina gydytoja :-D Kartais labai reikli ir griežta, tačiau vien tam kad kokybiškiau atliktų savo funkcijas. Visada siūlo pasidaryti tyrimus, jei negali diagnozuoti ligos išduoda siuntimą pas reikiamos srities gydytoją :-) 10 balų ;-)

  • Teko susidurti su daug seimos gydytoju, bet tai vienintele kuria galiu pasitiketi,nes kiti atrodo,kad isvis nesupranta ka daro

  • nuosirdi mandagi rupestinga......tiesiog gydytojo etalonas labai aciu

  • Visa šeima esame prisirašę. Puikiai bendrauja, visko paklausia, dar perklausia, skiria tyrimus pati, nereikia paršyti kasmetinio kraujo tyrimo ir pnš, moka elgtis su mažais vaikais.

  • Nuoširdi, rūpestinga gydytoja. Ačiū

  • Profesionaliai atlieka savo darba. Yra supratinga. Tai ko reikia paciantui.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ida Liseckienė?

Ida Liseckienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11129. Licencija galioja nuo 2008-07-01.

Kaip žmonės vertina Idos Liseckienės darbą?

9 žmonės įvertino Idą Liseckienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.